Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

8 Mayıs 2020 4 Yazar: Emine Zaman

Günümüzde hemen her yetişkinde kredi kartı mevcut. Kredi kartlarına özel kampanyalar, indirimler ve taksit seçenekleri alışveriş yaparken müthiş avantaj ve kolaylık sağlıyor. Lakin bankaların kredi kartı aidatı olarak talep ettikleri meblağı ödemek hepimizin zoruna gidiyor. Müşterilerin bu isteğini dikkate alan Vakıfbank aidatsız kredi kartı Tercih Kart ürününü sizlere sunuyor.

Vakıfbank’ın aidatsız kredi kartı “Tercih Kart”. Eğer Tercih Kart sahibi iseniz, kredi kartı kullanımı için yıllık talep edilen aidatı ödemeniz gerekmez. Lakin aidatsız kredi kartı Tercih Kart normal kredi kartlarına göre bazı farklılıklara sahip. Bu farklılıkları biz belirtelim, siz de Tercih Kart’ın size uygun olup olmadığına karar verin.

Vakıfbank Aidatsız Kredi Kartı Tercih Kart Özellikleri

Vakıfbank aidatsız kredi kartı Tercih Kart dahilinde Worldpuan kazanabilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Tercih Kart’da tüm özellikler için yıllık aidat ödemezsiniz. Sadece ihtiyacınız olan, kullandığınız özellikler için ücret ödersiniz. Vakıfbank aidatsız kredi kartı dahilinde ücretini ödeyerek kampanyalardan ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tercih Kart dahilinde taksit paketi ücreti aylık 9.90 TL’dir. Taksit paketi dahilinde yapılan azami 100 TL’lik alışverişler 3 taksite bölünmektedir. Akaryakıt, market, AVM, içkili yerler ve telekominikasyon sektörlerinde yapılan harcamalar taksit paketine dahil değildir.

Tercih Kart dahilinde aylık 12 TL ücret ödeyerek akaryakıt indirim paketi satın alabilirsiniz. Akaryakıt indirim paketi dahilinde tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlere yüzde 5 indirim verilmektedir. Kampanya uyarınca müşteri maksimum 25 TL indirim kazanabilmektedir.

Tercih Kart dahilinde gıda indirim paketi ücreti ödeyerek tek seferde yapacağınız minimum 50 TL’lik alışverişlerinize yüzde 5 indirim sağlanmaktadır. Kampanya dahilinde maksimum 15 TL indirim kazanılabilmektedir. Kampanya müşteri bazlı olup, paket ücreti aylık 5 TL’dir. Tercih Kart kapsamındaki bir diğer paket de ekstra Worldpuan paketidir. Ekstra Worldpuan paketini aylık 9,90 TL’ye alabilirsiniz. Söz konusu paket dahilinde giyim, ayakkabı, aksesuar ve çok katlı mağaza alışverişlerinize ekstra yüzde 3 Worldpuan verilmektedir.

Vakıfbank Tercih Kart Limiti Ne Kadar?

Vakıfbank tercih kart limiti müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. Müşterinin farklı bankalarda bulunan kredileri ya da kredi kartları var ise; bu kredilerin ve kredi kartlarının borç ve limit toplamları dikkate alınarak Tercih Kart limiti Vakıfbank tarafından müşteri özelinde takdir edilebilmektedir. Bununla birlikte Tercih Kart başvurusu esnasında müşteriler limit taleplerini bankaya iletme özgürlüğüne sahiptirler.

Vakıfbank Tercih Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Tercih Kart başvuru işlemi bir kaç farklı kanaldan yapılabilmektedir. Vakıfbank şubeleri Tercih kart başvuru işlemi ve Tercih Kart hakkında detaylı bilgi almak için tercih edilebilir. Ayrıca Vakıfbank resmi internet sitesinden de Tercih Kart başvurusu yapılabilir. Vakıfbank Tercih Kart başvurusu için Vakıfbank müşteri hizmetleri de aranabilir. Vakıfbank tarafından açılan standlarda da Tercih Kart’a başvurmak mümkündür. Vakıfbank aidatsız kredi kartı Tercih Kartı sahibi olmak için Vakıfbank şubelerine uğrayabilir, diğer bankaların aidatsız kredi kartları için buraya göz atabilirsiniz.