Turkish Bank Kredi Kartı Başvuru ve Çeşitleri

Turkish Bank Kredi Kartı Başvuru ve Çeşitleri

22 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Turkish Bank kredi kartı çeşitleri ile size özel fırsatlardan faydalanabilir, harcamalarınızı daha avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz. Müşterilerine çeşitli finansman ürünleri sağlayan Turkish Bank tasarladığı kredi kartları ile de müşterilerini özel hissettirmektedir. Turkish Bank kredi kartları dahilinde yıllık kart aidatı talep etmemektedir. Bankanın sunduğu kredi kartı ürünleri hakkında detaylı bilgiyi Turkish Bank Kredi Kartı Başvuru ve Çeşitleri başlıklı yazının devamında bulabilirsiniz.

Turkish Bank Kredi Kartı Başvuru

Turkish Bank kredi kartı başvuru işlemi bankanın şubelerinden yapılabilmektedir. Bankanın internet sitesinden kredi kartı başvurusu yapılamamaktadır. Kredi kartınızın çalınması ya da kaybolması durumunda vakit kaybetmeden bankanızı arayarak haber vermeniz gerekmektedir. Turkish Bank kredi kartları; Turkish Bank Standart Kart, Turkishbank Gold Kart (Elite Card), Turkish Bank Platinum Kart, Turkish bank Şirket Kredi Kartları şeklindedir. Sevdiklerinize sahip olduğunuz kredi kartına bağlı olan ek kart çıkartabilirsiniz.

Turkish Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Özellikleri

Turkish Bank Standart Kart

  • Turkish Bank Standart Kredi Kartı ile alışveriş, taksitli alışveriş ve nakit avans çekimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Turkish Bank kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm iş yerlerinds harcama yapabilir, MasterCard logosu bulunan ATM’lerden de nakit çekim gerçekleştirebilirsiniz.
  • Banka kredi kartları kapsamında aidat tahsil etmemektedir.
  • Turkish Bank aidatsız kredi kartı Standart Kart ile yaptığınız harcamalardan Turkish Para kazanabilir ve bu paralar ile ekstre borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Turkish Bank Gold Kart (Elite Kart)

  • Turkish Bank Gold Kart, Turkish Bank Standart Kredi Kartı’nın tüm özelliklerine sahiptir.
  • Turkish Bank Elite Card sahibi olarak size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turkish Bank Platinum Kart

  • Turkish Bank Platinum Kredi Kartı, Turkish Bank Standart Kart’ın tüm özelliklerine sahiptir.
  • Turkish Bank Platinum Kart dahilinde seçkin hizmet anlayışı ile size özel hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Turkish Bank Platinum Card ile uçak bileti aldığınızda seyahat, kaza ve alışveriş sigortası Turkish Bank tarafından yapılmaktadır. Söz konusu sigortalar ücretsiz olarak karşılanmaktadır. Turkish Bank Platinum Kart dahilinde yıllık kart ücreti talep edilememektedir.

Turkish Bank Şirket Kredi Kartları

Bir şirkete sahip iseniz Turkish Bank şirket kredi kartları dahilinde şirketinize kart çıkartabilir ve kurumsal ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şirket kredi kartına bağlı ek kartlar çıkartarak çalışanlarınızın kullanımına sunabilirsiniz.

Turkish Bank şirket kredi kartlarına bağlı olarak tanımlanan ek kart limitini şirket yetkilisi olarak siz belirleyebilirsiniz. Bankanın sunduğu şirket kredi kartları dahilinde nakit çekim yapılamamaktadır. Turkish Bank kredi kartları ile yapılan alışverişlerde kazanılan Turkish Para, şirket kredi kartlarında geçerli değildir.

Diğer bankaların kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.