Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Yapı Kredi Play Kart

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Yapı Kredi Play Kart

22 Şubat 2020 1 Yazar: Suat Bulut

Müşteri ihtiyaçlarına göre pek çok kredi kartı çeşidi sunan Yapı Kredi öğrenci kredi kartı Play Kart ile de gençlere hizmet vermektedir. Yapı Kredi Play Kart öğrencilere özel kampanyalar ve indirimler sunarak daha keyifli ve avantajlı alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Yapı Kredi genç kredi kartı Play Kart hakkında merak ettiklerinizi makalenin devamında bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Play Kart Başvuru!

Yapı Kredi öğrenci kredi kartı başvurusu bankanın şubelerinden yapılabilmektedir. Öğrenciler Yapı Kredi mobilden, Yapı Kredi internet şubesinden ya da SMS ile Yapı Kredi Play Kart başvurusu yapamamaktadırlar. Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı başvurusu için öğrenci kimlik belgeniz ile bankanın şubelerine başvurmanız gerekmektedir.

Yapı Kredi Play Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

  • Yapı Kredi Play Kart dahilinde öğrencilerden yıllık kart aidatı tahsil edilmemektedir.
  • Yapı Kredi öğrenci kart Play Kart avantajlarından faydalanmak için öğrenci belgesi ile başvuru yapılması gerekmektedir.
  • Yapı Kredi genç kredi kartı ile yapılan alışverişlerde puan kazanabilir ve bu puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.
  • Play Kart ile kazandığınız puanlar ile Hızlı Cep dahilinde TL yahut konuşma süresi alabilirsiniz.
  • Yapı kredi öğrenci kredi kartı Play Kart ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız puanları Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları’nıza aktarabilirsiniz.

Yapı Kredi öğrenciye kredi kartı Play Kart dahilinde taksitli alışveriş yapmanın yanı sıra yaptığınız peşin alışverişlerinizi de taksitlendirme imkanı bulunmaktadır.

Bahse konu kredi kartı ürünü temassız özeliğe sahiptir. 90 TL ve altındaki tutarlarda yaptığınız alışverişlerinizi temassız ve şifresiz bir şekilde ödeyebilirsiniz.

  • Yapı Kredi Play kredi Kartı toplu taşımada da kullanılabilmektedir. Konya ilinde toplu taşıma araçlarında (otobüs ya da tramvay) temassız özelliği aktif olan Play Kart’ınız ya da PlayMobil’e sahip cep telefonunuz ile seyahat edebilirsiniz.
  • Acil nakit ihtiyaçlarınızda Yapı Kredi Play Kart dahilinde nakit avans çekimi yapabilir ve taksit taksit geri ödeyebilirsiniz.
  • Play Kredi Kartı uygulaması olan Play Harçlık ile hiçbir ücret ve ilk iki gün boyunca nakit çekim faizi ödemeden nakit çekim yapılabilmektedir. Play harçlık ile Yapı Kredi ATM’lerinden bir ayda maksimum TL nakit çekim yapılabilmektedir.

Size en uygun kredi kartını bulabilmek için diğer bankaların öğrenci kredi kartlarına buradan göz atabilirsiniz.