Tüm İstanbul’a Hizmet Veren İndesit Servis Merkezi!

Tüm İstanbul’a Hizmet Veren İndesit Servis Merkezi!

18 Ekim 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

Özel İstanbul İndesit Servis, İstanbul genelinde adı bilinen bir servistir. İstanbul’da İndesit çok fazla kullanılmasına rağmen bu alanda nitelikli servis hizmeti sunan firma sayısı çok yoktur. Biz de bu alanda sıyrılmış ve İstanbul genelinde en hızlı hizmeti sağlayan firmalar arasında yer alıyor bulunmaktayız. Ekip arkadaşlarımız, sürekli olarak müşterilerimizden olumlu puan almakta, hattımız sürekli açık olarak hizmet vermektedir. Bize sorulan sorulardan bir tanesi de hizmet ücretlerimizdir. Ücretlerimiz değişiklik göstermekle beraber ön bilgi için 444 78 56’yı tercih edebileceğinizi belirtelim.

İndesit marka cihazlarınız için sizlere destek olmak, ürünlerinizi de kısa sürede onarmak isteriz. Aynı zamanda piyasa genelinde sunulmayan birçok hizmeti de sizler için sunuyoruz.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

İndesit servis olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerin başında bakım ve onarım geliyor. Fırın, çamaşır makinesi bulaşık makinesi ve benzeri beyaz ev eşyaları için sorunsuz onarım hizmeti vaat ediyoruz. Vaatlerimizi her daim yerine getiren ve vermiş olduğu hizmet ile de müşterilerini memnun eden bir firma olarak sizler için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Siz de sorunsuz bir hizmet istiyorsanız, haydi bizi arayın ve sizler de hizmetlerimizden faydalanın. Ekip arkadaşlarımız bu alanda sürekli kendin geliştirmekte olan bu alanda zaten yıllardır tecrübeleri bulunan kimselerdir. Siz de onlardan destek alarak en kısa sürede ürün onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Biz hizmetlerimizden sizleri memnun etmeye devam edeceğiz. İletişime geçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.