Şekerbank Çiftçi Kart Şekerbank Hasat Kart Başvurusu

Şekerbank Çiftçi Kart Şekerbank Hasat Kart Başvurusu

29 Temmuz 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Şekerbank çiftçilere özel, özenli hizmeti ile daima üreticinin yanındadır. Gerek tarım kredileri gerekse çiftçi kartları ile üreticilere yönelik hizmetler sunmaktadır. Besi ve süt hayvancılığı kredileri, tarımsal ekipman ve tohum kredileri, meyvecilik kredisi, vb. gibi pek çok kredi ürünü sunan Şekerbank, Hasat Kart ile de çiftçiye avantajlardan ve kampanyalardan yararlanma imkanı sunmaktadır. Şekerbank çiftçi kart Şekerbank Hasat Kart başvurusu ve özelliklerini yazının devamında detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart ile çiftçiye destek olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. Şekerbank çiftçi kartı ile 0 faiz ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şekerbank Hasat Kart ile yapacağınız alışverişlerinizde size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. İş Bankası’nın çiftçilere özel kartı İmece Kart özelliklerine göz atmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Özellikleri

Şekerbank çiftçi kartınız ile yapacağınız gübre, ilaç, mazot, tohum, fide, vb. gibi tarımsal alışverişlerinizi yapıp ödemenizi erteleyebilirsiniz. Banka ilgili kart dahilinde yaptığınız tarımsal harcamalarınızı hasat döneminizde, üstelik faiz ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Şekerbank Hasat Kart üye iş yerlerinin siz üreticilere sunduğu ekstra fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Şekerbank Hasat Kart ile yaptığınız harcamalarınızı hasat zamanına göre belirlediğiniz vadenizden önce de ödeme imkanı bulunmaktadır. Vadenizden önce paranın bir kısmını ya da tamamını ödeyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz tarımsal alışverişlerinizi tüm POS cihazlarından gerçekleştirebilirsiniz. Borç vadeniz geldiğinde ise PTT şubelerinden borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Çiftçi Kartı Hasat Kart Avantajları

  • – Şekerbank Hasat Kart ile tedarikçi firmalardan tarımsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, vadeniz geldiğinde de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri dilediğiniz zaman satın alıp, paranız olduğunda da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • – Tarımsal ihtiyaçlarınızı anlaşmalı tedarikçi firmalardan yaptığınız takdirde 6 aya kadar vade imkanı ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirsiniz.
  • – Şekerbank Hasat Kart ile nakit ihtiyacınız olduğu anda Şekerbank şube ve ATM’lerinden, diğer banka ATM’lerinden, PTTmatiklerden nakit çekebilirsiniz.
  • – Şekerbank Hasat Kart ile borçlarınızı da tüm Şekerbank şubelerinden ve PTT şubelerinden ödeyebilirsiniz.
  • – Hasat Kart dahilinde kartınıza yıl boyunca geri ödeme yapabilir ve yine istediğinizde limit dahilinde nakit çekim ya da alışveriş için kullanabilirsiniz.
  • – TARSİM sigortası tüm üreticilerin yaptırdığı sigortadır. Siz de TARSİM sigortası prim ödemelerinizi Şekerbank şubelerinden ya da SBN Sigorta Acenteleri’nden gerçekleştirirken borçlarınızı sizin belirleyeceğiniz vadede faiz ödemeden kapatabilirsiniz.

Şekerbank Hasat Kart Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Şekerbank Hasat Kart başvurusu Şekerbank şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden yapılabilmektedir. Başvuru için gerekli belgeler şu şekildedir:

  • Hasat Kart başvuru formu,
  • Kimlik fotokopisi,
  • Ziraat Odası’ndan alınacak olan çiftçilik belgesi ya da il ya da ilçe Tarım Müdürlüğünden alınacak olan ÇKS (Çiftçi Kayıt Sistemi) Belgesi. Üretim yaptığınız sektöre göre Arıcılık Belgesi ya da Su Ürünleri Yetiştiriciliği Belgesi’ni başvuru sırasında bankaya ibraz etmeniz gerekmektedir.

Şekerbank Hasat Kart nakit avans Şekerbank ATM’lerinden kullanılabilmektedir. Şekerbank Hasat Kart şifre alma işlemi için de Şekerbank şubeleri ve Şekerbank müşteri hizmetleri ile görüşmek mümkündür. Şekerbank Tarım bankacılığı alanında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şekerbank Hasat Kart başvurusu sorgulama da 0850 222 78 78 numaralı Şekerbank müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Kaynak: https://www.sekerbank.com.tr/