Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Şeker Kart!

Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Şeker Kart!

3 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kredi kartı aidatı ödemek hemen herkese zor gelmektedir. Bu yüzden pek çok kişi aidatsız kredi kartları kullanmaya özen gösterir. Müşterilerin bu talebini göz önünde bulunduran Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ürününü sunmuştur. Pek çok avantaja sahip olan Şeker Kart, kart aidatı olmaması sebebi ile fazlaca tercih edilmektedir. Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart özelliklerini haberin detayında bulabilirsiniz.

Şeker Kart ile kart ücreti ödemeden taksitli alışveriş, alışveriş, nakit avans çekimi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans imkanı da bulunan Şeker Kart dünyanın her yerinde MasterCard ile Visa amblemi bulunan her iş yerinde kullanılabilmektedir.

Kart Ücreti Olmayan Şeker Kart İle Neler Yapılabilir?

  • Şekerbank kart ücreti olmayan kredi kartı Şeker Kart ile fatura ödemeleri gerçekleştirilebilmektedir. Fatura ödemelerini Şeker Kart ile yapabilmek için ödeme talimatı vermek yeterlidir.
  • Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ile fatura ödemeleri haricinde düzenli ödemeler de yapılabilmektedir. Bu düzenli ödemeler günlük, haftalık ya da aylık olarak yapılabilmektedir.

Şeker Kart ile taksitlendirme yapılabilmektedir. Peşin olarak yapılan alışveriş, Şeker Kart ile taksitlendirilebilir. Şeker Kart ile peşin olarak yapılan 100 TL ve üzeri miktarlardaki alışverişlerde yüzde 2,02’den başlayan komisyon bedeli ile 2- 12 ay arası taksitlendirme yapılabilmektedir. Kredi kartı taksitlendirme işlemi için hesap kesim tarihinden önce Şekerbank’ı (0850 222 78 78) aramak. Söz konusu taksitlendirme işlemi kapsamında BSMV ile KKDF ücretleri tahsil edilmektedir.

  • Şeker Kart ile kira, taksit, aidat gibi ödemeler gerçekleştirilebilmektedir.
  • Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ile düzenli olarak gerçekleştirmiş olduğunuz havale/ EFT gibi işlemler için talimat verilebilmektedir. Bu sayede düzenli olarak yaptığınız para transferini düşünme zahmetine girmemiş olursunuz.
  • Banka, düzenli ödeme talimatlarında işlem başına yüzde 2,02’den başlayan komisyon bedeli ve BSMV tahsil etmektedir.

Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Kampanya Detayları

  • Taksitlendirme işlemi 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup, minimum 2 maksimum 12 ay taksitlendirme yapılabilmektedir.
  • İşlem için alınan komisyon ücreti, BSMV ve KKDF taksitlendirilen işlemin ilk taksitine yansıtılmaktadır.
  • Ek kart taksitlendirmesi ana karttan bağımsız olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Taksitlendirilen işlemin iptali söz konusu olsa dahi, komisyon iptali gerçekleştirilemez.
  • Alışveriş sırasında taksitlendirilen işlemlerde yeniden taksitlendirme yapılamamaktadır.

Şeker Kart ile yapılan yurtdışı işlemleri, otomatik ve düzenli ödemeler taksitlendirilememektedir. Buna ek olarak, Şeker Kart ile kullanılan nakit avans da taksitlendirilemez. Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ile nakit avans çekilebilmektedir. Nakit avans limiti kart limiti kadardır.

Bunun yanı sıra Şeker Kart dahilinde 2- 12 ay arası taksit seçenekleriyle 30 bin TL’ye kadar taksitli nakit avans kullanılabilmektedir. Uygun faiz oranları ile kullanılabilecek olan taksitli nakit avans için internet bankacılığı, çağrı merkezleri ya da şubelerden başvuru yapılabilmektedir. Taksitli nakit avans kullanabilmek için ATM’lerden de başvuru yapılabilir. ATM’lerden kullanılabilecek maksimum nakit avans miktarı 4 bin TL’dir. Diğer bankaların aidatsız kredi kartlarına buradan göz atabilirsiniz.