QUAGR: QUA Granite YK Başkanı Ali Ercan SKY Gayrimenkul’u Aldı

QUAGR: QUA Granite YK Başkanı Ali Ercan SKY Gayrimenkul’u Aldı

10 Mayıs 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

QUAGR: QUA Granite YK Başkanı Ali Ercan SKY Gayrimenkul’u aldı… QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; şirketin Yönetim Kurulu Başkanı ve hakim ortağı konumunda bulunan Ali Ercan’ın SKY Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Anonim Şirketi paylarının tamamını satın aldığı belirtildi. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca QUA Granite ne iş yapar ortaklık yapısı nasıl buradan göz atılabilir.

QUAGR: QUA Granite YK Başkanı Ali Ercan SKY Gayrimenkul’u Aldı

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Şirket’in hakim ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan, SKY Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. paylarının %100’ünün kendisi tarafından satın alınması ile ilgili olarak SPK’ya yaptığı başvuru neticesinde, 06/05/2021 tarihli ve 2021/24 sayılı SPK bülteninde, SKY Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş.’nin ortaklık yapısındaki değişikliğe izin verilmesi talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir. Bu açıklamamız Özel Durumlar Tebliğ (II-15.1) çerçevesinde yapılmıştır.

Saygılarımızla, ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

QUAGR: QUA Granite Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ercan SKY Gayrimenkul’u aldı haberi için yararlanılan kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/935599