QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti 2020!

QNB Finansbank ATM Para Çekme Limiti 2020!

9 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

QNB Finansbank ATM’leri aracılığı ile hızlı ve kolay hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bankada sıra beklemeye son veren, mesai saatleri dışında da pek çok bankacılık hizmetinden faydalanmayı sağlayan ATM’lerde elbette bazı limitler ya da işlem ücretleri bulunmaktadır. Örneğin, para çekme ve yatırma limiti, kartsız ATM’den para çekme ücreti, vb. gibi. QNB Finansbank ATM para çekme limiti 2020 yazımızda bu konu hakkında merak ettiğiniz pek çok detayı bulabilirsiniz.

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

QNB Finansbank ATM’lerinden günlük ücretsiz para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu meblağın üzerinde para çekim işlemi yapılabilmekte lakin bunun için limit üstü para çekme ücreti ödenmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank ATM Günlük Para Çekme Limit Artırma 2020!

QNB Finansbank ATM’lerinden 1.500 TL üzeri ücretsiz nakit çekebilmek için bankanızdan limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Limit artırma işlemi gerçekleştirdiğinizde hali hazırda bulunan limitiniz kadar daha para çekme imkanınız olmaktadır. Yani 1.500 TL kadar limit artırımı gerçekleşebilmektedir. QNB Finansbank çalışma saatleri ve günleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma 2020! QNB Finansbank ATM Kartsız Para Yatırma Ücreti 2020!

QNB Finansbank ATM’lerinden kartsız para yatırma nasıl yapılır sorusunun cevabı; TCKN ile, karekod ile ve cep telefonu numarası iledir. QNB Finansbank ATM kartlı ve kartsız para yatırma limiti 19.900 TL’dir. QNB Finansbank ATM’den kartsız para yatırma ücreti ise bazı parametrelere göre farklılık göstermektedir. Kişi kendi kişisel hesabına para yatırıyor ise banka ücret tahsil etmemektedir. Farklı bir kişinin hesabına yatırılan para içinse masraf tahsil etmektedir. Bu aşamada ise yatırılan paranın TL mi, döviz mi olduğu önem arz etmektedir. QNB Finansbank ATM para yatırma ücreti TL cinsinden yatırılan para için 15 TL, dolar cinsinden ise 5 dolar, Euro cinsinden ise 5 Euro şeklindedir.

Enpara ATM Para Çekme Limiti 2020!

Enpara ATM günlük para çekme limiti 7.500 TL’dir. Bu meblağı Encard’ınız ile çekebilirsiniz. Enpara ATM kartsız para çekme limiti yani karekod ile çekebileceğiniz tutar ise 1.500 TL’dir. Enpara ATM döviz çekme işlemi yapılamamaktadır. Dolayısıyla Enpara ATM döviz çekme limiti bulunmamaktadır.

Enpara ATM Para Yatırma Limiti 2020!

QNB Finansbank ATM’lerinden Enpara dahilinde günlük para yatırma limiti 19.000 TL olarak belirlenmiştir. QNB Finansbank çalışma saatleri ve günleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.