Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı World Eko Kart!

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı World Eko Kart!

6 Mayıs 2020 5 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartı kullanımında herkesin aradığı özellik kartın aidatsız olması. Pek çok banka kredi kartı aidatı tahsil etmekte iken Yapı Kredi müşterilerine özel aidatsız kredi kartı ürününü sunmuştur. Yapı Kredi aidatsız kredi kartı World Eko Kart taksit ve World puan avantajının yanı sıra pek çok özelliğe sahiptir. World Eko Kart’ın diğer özellikleri haberimizin detayında.

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart kredi kartı ürününde yıllık aidat ücreti talep edilmemektedir. World Eko Kart, World üye işyerleri ve merkezlerde yapılan standart taksitlendirme özelliği aidatsız kredi kartı için de sunulmaktadır. Bununla birlikte müşteriler ayrıca kredi kartından kullandıkları nakit avansları 5 ila 12 ay aralığında vade tercih ederek bankaya geri ödeme olanağına sahiptirler. Bu özellikler pek çok bankanın aidatsız kredi kartında ise bulunmuyor.

Yapı Kredi World Eko Kart Limiti Ne Kadar?

Yapı Kredi World Eko Kart limiti bu karta başvuran müşterinin güncel kredi skoru başta olmak üzere; hali hazırda başka kredi kartı kullanıp kullanmadığı ve kullanıyor ise diğer kredi kartlarındaki limitin toplamı ile doğru orantılıdır. Zira her bir gerçek kişi için kredi kartı limiti belli bir seviyeyi kanunen aşamamaktadır. Buna ek olarak Yapı Kredi World Eko Kart başvurusu yapan kişinin başkaca kredi borcu bulunup bulunmadığı ve ödeme düzeninin ne durumda olduğu da Yapı Kredi World Eko Kart limitinin belirlenmesinde önemli etkendir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Yapı Kredi Worl Eko Kart limitinin müşteri özelinde, müşteri talebi de dikkate alınarak banka tarafından belirlendiği söylenebilir.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı Puan da Biriktiriyor!

Yapı Kredi Bankası yıllık aidat ücreti bulunmayan kredi kartı, diğer aidatsız kredi kartlarının aksine müşterilere puan biriktirme imkanı da sunmaktadır. World kart da biriken puanlar ile müşteriler ücretsiz alış veriş yapma olanağına da sahip olabilmektedirler. Yapı Kredi Bankası aidatsız kartı ayrıca müşterilere temassız ödeme olanağı da sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde müşteriler 120 lira ve altında şifre girmeden, 120 lira üzerinde ise şifre girerek temassız şekilde alış verişlerini yapma olanağına kavuşmaktadırlar. Yapı Kredi World Eko Kart kullananlar, bu karta sahip müşteriler tarafından kartın en çok beğenilen özelliklerinin arasında da bu yer almaktadır. Zira pek çok bankanın aidatsız kredi kartı ürününde puan biriktirme özelliği bulunmamaktadır. Aynı zamanda pek çok farklı bankanın aidat ücreti almadığı kredi kartları taksit de yapmamaktadır. Bu anlamda Yapı Kredi World Kart bir kaç adım öne çıkmaktadır.

Yapı Kredi World Eko Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi yıllık aidat ücreti olmayan kredi kartı World Eko Kart hakkında daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile görüşmek mümkündür. Bunun yanı sıra Yapı Kredi’nin aidat ücreti talep etmediği kredi kartı World Eko Kart için Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesinden de bilgi edinebilir ve bu kanaldan da başvuru yapılabilir. Ülke genelinde faaliyet gösteren yüzlerce Yapı Kredi şubesinde de Yapı Kredi World Eko Kart hakkında bilgi edinmek ve kart başvurusu yapmak mümkündür. Ayrıca farklı bankaların aidatsız kredi kartı ürünlerine de buradan göz atabilirsiniz.