Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020!

Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020!

14 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Telefon kullanma alışkanlıkları değiştikçe GSM şirketlerinin tarife ve kampanyaları da bu değişime ayak uydurmaktadır. Günümüzde kullanıcılar daha çok internet kullanım hakkı tanıyan ve bununla birlikte daha ucuz olan tarifelerden faydalanma niyetinde olduklarından GSM şirketleri de talebe uygun ürünler sunmaktadır. Pttcell de bu kapsamda çeşitli kampanyalar oluşturmakta ve müşterilerine interneti bol tarifeler sunmaktadır. Bu kapsamda en çok merak edilen Pttcell bedava internet kampanyaları 2020, Pttcell hediye internet, Pttcell bedava internet nasıl yapılır, Pttcell hediye internet kazanma, Pttcell bedava internet 2020, vs gibi konular hakkında detaylı bilgi yazının devamında bulunmaktadır.

Pttcell Bedava İnternet Kampanyaları 2020!

Pttcell bedava internet kampanyası kapsamında hem faturalı hatlara hem de faturasız hatlara hediye internet fırsatı sunmaktadır. Bunun yanı sıra Pttcell, yeni hat ile yahut numara taşıma ile Pttcell’e yeni gelen müşterilere de hediye internet olanağı sağlamaktadır. Pttcell hattını 4.5 G’ye taşıyan müşterilere 30 GB hediye internet fırsatı sunmaktadır. Ayrıca Pttcell hediye internet 2020 kapsamında Pttcell faturasız hatta yeni gelene 8 GB hediye internet olanağı bulunmaktadır.

Pttcell TL yükleme nasıl yapılır 2020, Pttcell TL yükleme nereden yapılır 2020 hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Pttcell’e Yeni Hat Yoluyla Yeni Gelene Bonus Kampanyası! Pttcell 8 GB Hediye İnternet 2020!

Pttcell Bonus Kampanyası 2020 kapsamında Pttcell faturasız tarifelerinden herhangi birine yeni hat yolu ile gelen müşterilerine hediye internet veriyor. İlgili kampanyadan Pttcell ailesine yeni katılmış, Pttcell faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir. Gerekli koşulları sağlayan müşterilere Pttcell 30 gün boyunca ve yurt içi kullanımlarda geçerli olan 8 GB hediye internet, 750 dakika bedava konuşma ve 700 SMS hakkı tanımlamaktadır.

  • Pttcell 8 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Pttcel bedava internet nasıl yapılır sorusunun cevabı her kampanya için farklıdır. Söz konusu 8 GB internet hediyesinden faydalanmak için yapılması gereken ise şu şekildedir: Yeni hat alarak Pttcell müşterisi olan kullanıcının, hattı kullanıma açıldıktan sonra 30 gün içerisinde PTTCELL BONUS yazarak 1788’e kısa mesaj yollaması gerekmektedir. Gönderilen bu mesaj sonrasında kampanya kaydı oluşturulduğuna dair bilgilendirme mesajı Pttcell tarafından müşteriye iletilecektir.

PTT çalışma saatleri 2020, PTT öğle arası ne zaman 2020, PTT ne zaman kapanıyor 2020, PTT cumartesi açık mı 2020, PTT cumartesi kaça kadar açık 2020 hakkında merak ettikleriniz için buraya göz atabilirsiniz.

  • Pttcell Hediye İnternet Kalan Kullanım Sorgulama!

Pttcell bonus kampanyası 8 GB bedava internet kalan kullanım sorgulamak için KALAN PTTCELL BONUS yazarak 1788’e göndermek gerekmektedir.

Pttcell 30 GB Hediye İnternet Kampanyası 2020! Pttcell Faturalı Hat Hediye İnternet Kampanyası!

Pttcell 30 GB bedava internet kampanyası 2020 kapsamında hattını 4.5 G uyumlu hat ile değiştiren müşteriler faydalanabilmektedir. Kampanyadan faydalanabilmek için 16.07.2019 tarihinden önce Pttcell faturalı hat sahibi olan ve yine bu tarihten sonra 4.5 G uyumlu sim kart sahibi olan Pttcell müşterileri faydalanabilecektir. Söz konusu Pttcell 30 GB hediye internet fırsatından Pttcell faturalı hat sahibi olan müşteriler faydalanabilmektedir. Belirtilen koşulları sağlayan müşterilere 30 gün boyunca yurt içi kullanımlarında geçerli olacak 30 GB internet hediye edilecektir. Bahse konu hediye internet kampanyası 16.07.2020 tarihine kadar geçerli olmakla birlikte kampanya bitiş tarihi belirleme ve değiştirme hakları TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş’ye  aittir.

Teknosacell nedir hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Pttcell faturalı hat bedava internet kampanyasına Pttcell’e SMS göndererek ya da Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak kayıt olunabilmektedir. Kampanya kaydı gerçekleştiğinde Pttcell müşteriye bilgilendirme mesajı göndermektedir. Bilgilendirme mesajının ardından 30 GB hediye internet 30 gün boyunca müşterinin kullanımına sunulmaktadır.