Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi QNB Finansbank

Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi QNB Finansbank

26 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Hayallerinizdeki evde oturmak için daha fazla beklemenize gerek yok! QNB Finansbank’a gidip uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile konut kredisi kullanabilir, satın almak istediğiniz konut için finansman sağlayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın “Peşinatsız Konut Kredisi” ürününden yararlanarak, satın almak istediğiniz gayrimenkulün ekspertiz değerinin tamamını finanse edebilirsiniz. Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi QNB Finansbank haberimizde detayları bulabilirsiniz.

Peşinatsız Konut Kredisi QNB Finansbank 180 Aya Kadar Vade İmkanı!

Banka peşinatsız konut kredisi kapsamında talep edilen tutar ve vade süresine göre farklı faiz oranları uygulamaktadır. Yüzde 100 konut kredisi dahilinde sağlanan finansman müşterinin talebine göre 180 aya kadar olan vadelerle ödenebilmektedir.

Peşinatsız Konut Kredisi Faiz Oranları Yüzde 0,90’dan Başlıyor

QNB Finansbank peşinatsız yüzde yüz konut kredisi dahilinde finansman sağlayabilmek için satın alacağınız konutun yanı sıra sahibi olduğunuz evi de ipotek ettirmeniz gerekmektedir. Böylece peşinat sıkıntısı çekmeden finansman sağlanabilmektedir. Banka bahse konu konut kredisi dahilinde 24 aya kadar olan vadelendirmelerde aylık yüzde 0,90 faiz oranı uygulamaktadır.

25 ile 60 ay arası vadelerde aylık yüzde aylık yüzde 0,93 faiz oranı ve 61- 120 ay arası vade seçeneklerinde aylık yüzde 0,95 faiz oranı uygulamaktadır. Söz konusu faiz oranları müşterinin 500 bin TL’ye kadar olan finansman talepleri için geçerlidir. 500 bin TL’nin üzerinde finansman sağlamak isteyen müşteriler ise vade farkı aranmaksızın aylık yüzde 1,07 faiz oranından faydalanabilmektedir. QNB Finansbank Peşinatsız Yüzde 100 Konut Kredisi kapsamında finansman sağlamak için bankanın şubelerinden yahut internet şubesinden başvuru yapılabilmektedir.

Peşinatsız Konut Kredisi İçin Gereken Belgeler

Peşinat olmadan konut kredisi kullanabilmek için banka bazı belgeler talep etmektedir. Kimlik belgesi, satın alınacak olan gayrimenkulün tapu fotokopisi, isminize gelen güncel tarihli herhangi bir fatura ve gelir belgesi, bankanın başvuru esnasında talep ettiği belgelerdir. Kredi başvurusu için bankaya gidildiğinde söz konusu belgeleri bankaya iletmeniz, finansman temininizi hızlandıracaktır. Ayrıntılı bilgiyi QNB Finansbank şubelerinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile de irtibata geçebilirsiniz. Bütün farklı kredi seçeneklerine de buradan göz atabilirsiniz.