Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart Başvurusu KOU Akıllı Kart

Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart Başvurusu KOU Akıllı Kart

26 Şubat 2020 1 Yazar: Suat Bulut

İş Bankası öğrenci kartları ile öğrencilere avantajlı ve keyifli alışverişin yanı sıra pek çok kolaylık da sağlamaktadır. İşbank öğrenci banka kartı, İşbank öğrenci kredi kartlarının haricinde bir de akıllı kart ürününü öğrencilere sunmaktadır. Bu kapsamda banka bazı üniversiteler ile yaptığı işbirliği sonucunda akıllı kartları tasarlamıştır. Bu kartlardan biri de İş Bankası Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart ürünüdür. Ürünün kısa ismi KOU Akıllı Kart’tır. Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart Başvurusu ve diğer detaylara haberimizden göz atılabilir.

İş Bankası Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart kampüs içerisinde turnikelerden geçiş imkanı sağlamanın yanı sıra, kampüs içerisindeki tesislerde, kütüphane, kafeterya, havuz, vb. gibi mekanlarda ödeme aracı olarak da kullanılmaktadır. Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart öğrencilerin kampüs içerisindeki hayatını konforlu ve güvenilir hale getirmek amacı ile tasarlanmıştır.

İş Bankası Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart Özellikleri

  • Kısa adı ile KOU Akıllı Kart üniversite öğrenci kimliği ya da personel kimliği özelliğine sahiptir.
  • Kocaeli Üniversitesi akıllı kart aynı zamanda bir ödeme aracıdır. Bu özelliği ile cüzdan taşımanıza gerek kalmadan kampüs içerisindeki ödeme noktalarından harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • KOU akıllı kartın e- cüzdan özelliği bulunmaktadır.

KOU Akıllı Kart kampüs içerisinde para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. Kampüs dışında da İş Bankası’nın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, İş Bankası Bankamatik Kartı almanız gerekmektedir.

  • İlgili kart kampüs içerisindeki turnikelerde ve yemekhanede kullanılmaktadır.
  • Akıllı kartınızı e- cüzdan özelliği ile İşbank kredi kartınız ya da İş Bankası banka kartınız ile eşleyerek para yükleyebilir, kampüs içerisinde harcama yapabilirsiniz.
  • Bu eşleme sayesinde KOU akıllı karta değer yükleyip boşaltabilir, aynı zamanda MaxiPuan kazanabilirsiniz.

Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart’ınızı kaybettiğiniz durumda üniversitenize acil bilgi vermeli ve kartınızı kapattırmalısınız. Akabinde tekrar Kocaeli Üniversitesi Akıllı Kart Başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Size uygun öğrenci kredi kartı seçenekleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.