Odeabank Kredi Kartı Veriyor Mu Odeabank Kredi Kartları

Odeabank Kredi Kartı Veriyor Mu Odeabank Kredi Kartları

11 Mart 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Odeabank kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine özel kampanya ve ürünler sunmaktadır. Odeabank kredi kartları ile alışverişlerinizde bol bol chip para kazanabilir, kazandıkça daha çok harcayabilirsiniz. Odeabank kredi kartı başvurusu Odeabank şubelerinden ve ATM’lerinden, internet sitesinden, iletişim merkezinden yapılabilmektedir. Odeabank Kredi Kartı Veriyor Mu Odeabank Kredi Kartları başlıklı haberimizde detayları inceleyelim.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank kredi kartı başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. BANKO ile TC kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak yazıp 8444’e kısa mesaj göndererek SMS ile kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Odeabank kredi kartları hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Çeşitleri

Bank’O Card Axess

  • Bank’O Card Axess ile taksitli alışveriş yapılabilmektedir.
  • Bank’O Card Axess dahilinde nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile kolayca ödeyebilir, limitinizi artırmak istediğinizde de Odeabank iletişim merkezi aracılığı ile kolayca limitinizi artırabilirsiniz.
  • Odeabank Bank’O Card Axess kredi kartının Bank’O Card Axess Gold, Bank’O Card Axess Platinum çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu kredi kartları Bank’O Card Axess’in tüm özelliklerine sahip olup, ekstra avantajlar sağlamaktadır.
  • Bunların yanı sıra Odeabank Bank’O Card Axess’e bağlı oluşturulan Bank’O Card Axess Sanal Kart da bulunmaktadır. Bu sanal kredi kartı diğer tüm sanal kartlar gibi fiziki olarak bulunmayıp, internet alışverişlerinde kullanılmakta, optimum güvenlikte alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Odeabank Bank’O Card

Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card’dır. Bank’O Card ile yıllık ücret ödemeden keyifli alışveriş yapabilirsiniz. Odeabank Bank’O Card dahilinde uygun faiz oranları ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bank’O Card kampanyaları ile sizlere ayrıcalıklı harcama imkanı sunmaktadır. Odeabank yıllık ücreti olmayan kredi kartı Bank’O Card kapsamında sevdiklerinize ek kart (maksimum 5 adet) çıkarttırabilirsiniz.

Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card Atlas

  • Bank’O Card Atlas Odebank’ın mil kazandıran, bol bol seyahat etmenizi sağlayan kredi kartıdır.
  • Odeabank uçuş kartı Bank’O Card Atlas ile harcadıkça mil kazanabilirsiniz.
  • Bank’O Card Atlas alanlara 2 bin mil hediye edilmektedir. Bu hediye milleri Atlasglobal’in ister yurt içi isterseniz de yurt dışı uçuşlarında kullanabilirsiniz.
  • Bank’O Card Atlas sahibi olanlar Atlasmiles sadakat programından faydalanabilirler.

Odeabank Private Card

Odeabank Private Card size özel ayrıcalıklar sunan bir kredi kartıdır. Odeabank Private Card finansman ihtiyacınızı karşılamanın yanı sıra seyahat avantajları, concierge ve assistans hizmetleri ile ekstra kolaylıklar sunmaktadır. Seyahat indirimi, yurt içi ve yurt dışı restoranlarda indirim, ücretsiz havalimanı transferi, özel şoför imkanı, lounge hizmeti gibi pek çok avantaja Odeabank Private Card ile sahip olabilirsiniz. Odeabank Kredi Kartı Veriyor Mu Odeabank Kredi Kartları haberi akabinde;

Garanti Bankası kredi kartı çeşitlerine göz atmak isterseniz buraya uğrayabilirsiniz.