Odeabank Aidatsız Kredi Kartı Bank’O Card

Odeabank Aidatsız Kredi Kartı Bank’O Card

7 Mayıs 2020 4 Yazar: Nilgün Ciğerci

Odeabank kişiye özel bankacılık hizmetleri vermeye devam ediyor. Herkesin talep ettiği aidatsız kredi kartı ürününü müşterilerine sunuyor. Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card sizlere müthiş fırsatlar ve kolaylıklar sunuyor. Avantajlı kart Bank’O Card sahibi olmak için Odeabank şubelerine uğramanız yeterli.

Bank’O Card sizlere birbirinden avantajlı fırsatlar sunmakta. Bunlardan en cezbedici olanı, Odeabank Bank’O Card için aidat talep etmemektedir. Yani diğer kredi kartlarında her yıl 100 TL civarında olan kart aidatı Bank’O Card sahiplerinden tahsil edilmemektedir. Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card acil nakit ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Bank’O Card’ınız ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Odebank Bank’O Card sahiplerine özel hizmet servisi imkanı sağlamaktadır. Hizmet servisi kart sahiplerinin bir nevi asistanı gibi çalışmakta ve onlara ayrıcalıklı bir hayat sunmaktadır.

Odeabank Bank’O Card Limiti Ne Kadar?

Odeabank Bank’o card edinmek isteyen vatandaşlar Bank’o Card’ın limitinin de yüksek olmasına önem veriyorlar. Bununla birlikte, Odeabank Bank’o Card’ın limiti, kredi kartına başvuran müşterinin kişisel kredi limiti ile doğru orantılıdır. Şöyle ki; yasal olarak herkesin kredi kartı limiti gelirinin dört katını aşamayacağından, kişinin farklı kredi kartları var ise bu durumda Bank’o Card için belirlenebilecek limit yüksek olmayabilir. Ancak farklı kredi kartları bulunmayan müşteriler için Bank O’Card limiti istenilen seviyede çıkabilir. Bu noktada müşteri kredi kartı başvurusu esnasında limit talebini yüksek tutmaya gayret göstermelidir. Bankanın yasal sınırlar dahilinde yapacağı incelemede tayin edilecek limit ise kart limiti olarak kesinleşecektir.

Odeabank Aidatsız Kredi Kartı Bank’O Card Kişiye Özel Hizmet Veriyor!

Kişiye özel bankacılık hizmeti olan Bank’O Servis, Bank’O Card kullanıcıları için gerektiğinde otel, tiyatro vb. reservasyonları yapabilmekte; kültürel aktiviteler ve hayatın içinden hemen her konu ile ilgili gerekli bilgileri temin edebilmektedir. Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card sahiplerinin kartları ile yaptıkları yemek siparişleri, çiçek siparişleri avantajlı hale gelirken; kart sahipleri ulaşım hizmetleri, kurye hizmetleri gibi servislerden de ayrıcalıklı olarak faydalanabilmektedirler. Odeabank Bank’o Card hem kredi kartına aidat ödemek istemeyen hem de kredi kartının kendisine has özellikleri olmasını isteyenler için ideal bir ürün.

Odeabank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu! Odebank Bank’O Card Başvurusu!

Odeabank Bank’O Card sahibi olabilmek için Odeabank şubelerine gidip başvuru yapmanın yanı sıra, Odeabank internet sitesinden, Odeabank 444 8 444 telefon bankacılığından, Odeabank ATM’lerinden ve kısa mesaj ile başvuru yapılabilmektedir. Odeabank kredi kartı başvuru yapma işlemi bu kadar kolay. Odeabank kredi kartı başvurusu mesajla; Bank’O Card’a başvurmak isteyenler TC Kimlik Numaralarını yazarak 8444’e mesaj olarak iletebilirler. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı hizmetlerinden faydalanmak için buraya göz atabilirsiniz.