MTRKS: Matriks Kripto Para Borsası Çalışmalarına Başladığını Açıkladı

MTRKS: Matriks Kripto Para Borsası Çalışmalarına Başladığını Açıkladı

23 Ağustos 2022 0 Yazar: Şerife Uslu

MTRKS: Matriks kripto para borsası çalışmalarına başladığını açıkladı… Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri Anonim Şirketi’nden bugün (23 Ağustos 2022) yapılan açıklamada; kripto para borsası altyapı yazılım çalışmalarına başlandığı deklare edildi. Şirket Yönetim Kurulu’nun 23.08.2022 (bugün) tarihinde şirket merkezinde toplanarak “kripto para borsası altyapı yazılım çalışmaları” başlatılması kararını aldığı belirtilen açıklama detaylı şekilde haberimiz devamında yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca diğer hisse haberleri için de buraya göz atılabilir.

MTRKS: Matriks Kripto Para Borsası Çalışmalarına Başladığını Açıkladı

Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri Anonim Şirketi’nden bugün (23 Ağustos 2022) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Şirketimiz Yönetim Kurulu 23.08.2022 (Bugün) tarihinde şirket merkezinde toplanarak,

Finansal piyasalarda, yatırımcı ve kuruluşların, sanal para ve/veya dijital para olarak da tanımlanan kripto para alım satımlarında (ticaretinde) ihtiyaç duyabilecekleri alt yapı, işlem platformu, analiz araçları vb konularında gerekli yazılım ve çözümlerin üretilmeye başlanmasına karar verilmiş olup, ilk aşamada kripto para borsası olarak tanımlanan işlem platformu altyapı yazılım çalışmaları başlatılmasına oy birliği ile karar vermiştir. ”