Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

27 Ekim 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Günümüz teknolojisinde tüketici elektroniği ile iç içe yaşamaktayız. Karabağlar Arçelik Servisi firmamız 10 yılı aşkın süredir faaliyettedir ve siz değerli vatandaşlarımızın bir telefon uzağındadır. İzmir’de Karabağlar Arçelik teknik servis hizmetleri tarafımızdan itina ile verilmektedir. Firmamız; klima, beyaz eşya, kombi, buzdolabı, televizyon, ocak, doğalgaz, petek temizleme, panel değişimi, klima yer değişimi, montaj bakım anakart tamiri gibi işlemlerinizde siz değerli Karabağlar tüketicilerine hizmet vermektedir. Profesyonel servis anlayışımız ve önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti üzerine faaliyetlerini sürdüren bir firmayız.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Isıtma sistemlerinin başında gelen ev ve işyerlerimizde ısıtma amaçlığı kullanmakta olduğumuz kombilerimizin her yıl periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekiyor. Kombi bakımlarında yapılması gereken bazı işlemlerden sizlere bahsetmek istiyorum. Kombi Bakımında neler yapılır? Öncelikle cihazın suyu boşaltılarak gaz vanası elektrik hattı kapatılır güvenliğimiz açısından, daha sonra ön panel kapağımız açılır. Kalorifer ve su tesisatı vanaları kapatılarak cihazın su giriş filitreleri temizlenir, genleşme tankı havası tamamlanarak, fan temizliği yapılır. Bir sonraki adımda yanma odası temizliği ve ateşleme iyonlarının temizliğini yapabiliriz. Gaziemir arçelik servisi kombi bakımlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Petek temizliği konusunda yeni tesisatların temizliğe ihtiyacı yoktur. Fakat her 4 yılda bir petek temizliği yapmanızı ya da profesyonel ekibimize yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz.

Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri İçin Sizlere Nasıl Ulaşabiliriz?

Buca arçelik servisi olarak teknik ve servis konularında bizlere haftanın yedi günü yirmi dört saat 0850 305 5220 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve zaman aralağından bizlerden randevu alabilirsiniz. Teknik ekip çalışanlarımız sizlere verilen randevu sürecinde bizzat yakından yardımcı olacaktır.  Arçelik Servis firmamız tarafından yapılan tüm işlemler firmamız tarafından bir yıl garantili olarak yapılmaktadır.