ISKPL: Işık Plastik Yatırımlar Hakkında Bilgilendirme Açıklaması Yaptı

ISKPL: Işık Plastik Yatırımlar Hakkında Bilgilendirme Açıklaması Yaptı

17 Mart 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ISKPL: Işık Plastik yatırımlar hakkında bilgilendirme açıklaması yaptı! Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi tarafından; Kocaeli Gebze OSB 1832/28 parselde yer alan Işık-2 Fabrikası binasında ürün ve hammadde depolama faaliyetlerine 17 Mart 2021 tarihi itibarıyla başlandığı açıklandı. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca Işık Plastik gelir tablosu kar yazdı haberi için de buraya göz atılabilir.

ISKPL: Işık Plastik Yatırımlar Hakkında Bilgilendirme Açıklaması Yaptı

Işık Plastik’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

” Şirketimiz paylarının ilk halka arzında ilan edilen İzahname’nin “İhraççı tarafından yapılmakta olan yatırımlarının niteliği, tamamlanma derecesi, coğrafi dağılımı ve finansman şekli hakkında bilgi” başlıklı 6.2.2 bölümünde belirtilen Kocaeli Gebze OSB 1832/28 parselde yer alan Işık-2 Fabrikası binasında ürün ve hammadde depolama faaliyetleri 17 Mart 2021 tarihi itibarıyla başlamış olup depolama faaliyetleri kapsamında dışarıdan alınan hizmetler için ödenen aylık kira bedeli 28 Şubat 2021 tarihi itibarıyla sona ermiştir. Bu kapsamda Hammadde ve ürün stoklarının Işık-2 Fabrikası alanına taşınması ile ödenen depolama maliyetlerinde tasarruf sağlanacaktır. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)

ISKPL: Işık Plastik Yatırımlar Hakkında Bilgilendirme Açıklaması Yaptı Haberi İçin Yararlanılan kaynaklar: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/918790