İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2020 Kampanyası!

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2020 Kampanyası!

21 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

2020’ye sayılı günler kala bankalar yılbaşı kredi kampanyalarını duyuruyor. Hem kışın gelmesi hem de yılbaşı sebebiyle masrafları artan tüketici nakit ihtiyacını karşılamak için bankaların yeni yıl kredi kampanyalarından faydalanmaktadır. Bu kapsamda İş Bankası da yeni yıl kredisi 2020 kampanyasını duyurdu. İş Bankası yılbaşı kredisi dahilinde uyguladığı müşteri özelinde faiz oranları ile finansman sağlamaktadır.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi 2020 Kapsamında 60 Aya Varan Vade Fırsatı!

İş Bankası yeni yıl kredisi ihtiyaç kredisi dahilinde müşteri özelinde faiz oranları uygulamaktadır. Uygulanan faiz oranları müşterinin kredi notuna, risklilik durumuna, kredi tutarına, kredi geri ödemesinin yapılacağı vade süresine ve banka tarafından dikkat edilen diğer özelliklere göre farklılık göstermektedir. İş Bankası yılbaşı kredisi uyarınca vade süresi maksimum 60 ay olarak belirlenmiş olup kullanılan kredi 3 ile 60 ay arasında vadelendirilebilmektedir. Ek hesap nedir, ek hesap nasıl kullanılır hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu 2020 Nasıl Yapılır?

İş Bankası yeni yıl kredisi başvurusu İşbank şubelerinden, cep telefonundan, bankamatiklerden, SMS ile ve online olarak yapılabilmektedir.  İş Bankası yılbaşı kredisi başvurusunu SMS ile yapmak için, aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİR yazılarak 4402’ye kısa mesaj göndermek gerekmektedir. SMS ile kredi başvurusu yapıldığında cep telefonundan 1 SMS bedeli ücret tahsil edilmektedir.

İş Bankası mobil bankacılık İşCep’ten yeni yıl kredisine başvurusu yapmak için “Krediler- Anında Kredi Başvuru” ya da “Başvurular- Anında Kredi Başvuru” yolları kullanılabilir. İş Bankası internet şubesinden yılbaşı kredisi başvurusu yapmak için “Kredilerim- Anında Kredi Başvuru” ya da “Başvuru- Ürünler- Anında Kredi Başvuru” adımları takip edilebilir. Söz konusu kredi kampanyası dahilinde İş Bankası bankamatiklerinden de başvuru yapılabilmektedir. İş Bankası bankamatiklerinden kartlı menüden; “Daha Fazlası- Anında Kredi ve Ek Hesap”, kartsız işlem menüsünden ise “Başvurular- İhtiyaç Kredisi” adımları takip edilerek İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.