İş Bankası Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

İş Bankası Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

1 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Türkiye’nin en büyük özel bankası konumunda bulunan İş Bankası, pek çok bankacılık ürünün Türkiye’ye getirilmesinde de öncü rolü üstlenmiştir. Müşterilerine bankacılık ürünleri konusunda geniş yelpazede hizmet vermeyi kendisine şiar edinmiş olan İş Bankası; bu kapsamda kiralık kasa hizmeti de sağlamaktadır. İş Bankası kiralık kasa boyutları ve ücretleri konusunda detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

İş Bankası Kiralık Kasa Boyutları ve Ücretleri

İş Bankası kiralık kasa boyutları ve İş Bankası kiralık kasa ücreti birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. İş Bankası üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; İş Bankası küçük boy kiralık kasa, İş Bankası orta boy kiralık kasa ve İş Bankası büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. İş Bankası kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir…

İş Bankası Kiralık Kasa Ücretleri

Üç farklı kiralık kasa boyutu için İş Bankası üç farklı bedel belirlemiştir. İş Bankası kiralık kasa ücretleri…

  • İş Bankası Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 500 TL
  • İş Bankası Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 600 TL
  • İş Bankası Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 820 TL

Olarak deklare edilmiştir. Ayrıca bu ücretlere BSMV dahil olmadığı da İş Bankası resmi internet sitesinde belirtilmiştir. Bahse konu ücretleri, İş Bankası’nın değiştirme yetkisi bulunmaktadır. İş Bankası kiralık kasa açılması esnasında müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. İş Bankası kiralık kasa depozito ücreti; kiralık kasanın boyutu fark etmeksizin 300 Türk Lirası olarak sabittir. İş Bankası kiralık kasa depozito ücretini, kiralık kasanın kira süresinin sona ermesi ile birlikte, kiralık kasada ve anahtarlarında herhangi bir hasar yoksa müşteriye iade etmektedir.

Yukarıda belirtilen İş Bankası kiralık kasa ücretleri yıllıktır. İş Bankası’nın aylık kiralık kasa hizmeti, yahut 3 aylık ya da 6 aylık kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır. İş Bankası yıllık kiralık kasa ücretine BSMV dahil değildir. Hali hazırda ülkemizde sadece İş Bankası tarafından verilen robot kiralık kasa hizmeti ile ilgili de buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.