İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kredi Kartı

10 Mayıs 2020 5 Yazar: Emine Zaman

Kredi kartı aidatı ödemeden bankaların kredi kartı hizmetinden faydalanmak isteyen müşteriler, İş Bankası’na uğrayıp aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilirler. İş Bankası aidatsız kredi kartı Maksimum Aidatsız Kredi Kartı ürününün yanı sıra üniversitelilere özel İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı ürünü ile müşterilerine özel kart hizmeti sunmaktadır. Haberimiz detayında bahse konu iki kredi kartı, özellikle de İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kredi Kartı hakkında bilgi verilmiştir…

İşbank İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı ürünü 18 yaş üstü ve eğitim hayatı devam eden (lisans üstü eğitim dahil) bireylere verilmektedir. İş’te Üniversiteli Aidatsız ile yaptığınız alışverişlerden Maxi Puan kazanabilir, kazandığınız puanları Maksimum üye işyerleri ve merkezlerden yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart ile taksitlendirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İş Bankası’nın söz konusu hizmetinden faydalanmak için kimliğiniz ve öğrenci belgeniz ile İşbank şubelerine uğramanız yeterlidir.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası’nın diğer bir aidatsız kredi kartı ürünü de Maksimum Aidatsız Kredi Kartı’dır. İş Bankası kredi kartı aidatı ödememek için söz konusu kart idealdir. İş Bankası yıllık kart ücreti nasıl geri alınır diye soran vatandaşlar da her yııl bunun çarelerini aramak yerine kart aidatı bulunmayan bu karta geçiş yapabilirler. Maksimum Aidatsız Kredi Kartı hizmetinden faydalanıyorsanız, kredi kartınız için aidat ödemenize gerek yoktur. İşbank aidatsız kredi kartı Maksimum Aidatsız, sizlere pek çok fırsat sunmaktadır. Maksimum üye işyerlerinden Maksimum Aidatsız Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilir, Maxi Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Maxi Puanları yine Maksimum üye işyerlerinden yapacağınız alışverişleriniz de kullanabilirsiniz.

Aidatsız Maksimum Kart ile nakit ihtiyacınız olduğunda avans çekebilir, çektiğiniz bu avansı 12 aya varan vade ile geri ödeyebilirsiniz. İş Bankası Maksimum Aidatsız Kredi Kartı bankamatik kart özelliğine sahip olması hasebiyle, banka hesaplarınıza erişebilir, bankacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Maksimum Aidatsız Kredi Kartı’nıza ek kart tanımlatabilirsiniz.

İş Bankası aidatsız kredi kartı Maximum Aidatsız kullanırken bazı özelliklerden faydalanamazsınız. Ekstra taksitlendirme, bazı indirim ve kampanyalardan faydalanma, hediye ürünler, ilave maxi puan kampanyalarından Maksimum Aidatsız Kredi Kartı sahipleri faydalanamazlar. Bunların yanı sıra müze kart özelliği, temassız ödeme özelliği, bazı havalimanlarında indirimli otopark kullanabilme özelliği Maksimum Aidatsız Kredi Kartı hizmetleri arasında bulunmamaktadır. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

İş Bankası Maksimum Aidatsız Kart Başvurusu!

İş Bankası Maximum aidatsız kart başvurusu İş Bankası şubelerinden kolayca yapılabilmektedir. İş Bankası şubesine gidecek zamanı bulamayanlar internet üzerinde; İş Bankası resmi internet sitesinden Maximum aidatsız kart başvuru işlemini tamamlayabilmektedir. Ayrıca İş Bankası müşteri hizmetlerinden de Maksimum aidatsız karta başvuru yapılabilmektedir. İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maksimum Aidatsız Kredi Kartı haberi akabinde; Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.