ING Belçika Kiralık Kasa ING Belçika Banka Kasası Var Mı?

ING Belçika Kiralık Kasa ING Belçika Banka Kasası Var Mı?

17 Mayıs 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Kiralık kasa hizmeti bilindiği üzere güvenlik anlamında endişesi olan kişilerin bu endişelerini giderici mahiyette genellikle bankalar olmak üzere güvenilir kurum ve kuruluşlar tarafından sağlanan bir hizmettir. Kiralık kasa ürünü dünyada pek çok ülkede bulunmaktadır. Bu ülkelerden birisi de Belçika’dır. Belçika’da kiralık kasa hizmetinden faydalanmak isteyenler için ING Bank’ın Belçika şubelerinde verdiği kiralık kasa ürününden ve bu ürünün özelliklerinden bahsedelim. İşte ING Belçika kiralık kasa ING Belçika Banka Kasası özellikleri…

Hollanda merkezli olarak kurulan ve küresel çapta faaliyet gösteren ING Bank Belçika’da da pek çok şube ile hizmet vermektedir. Klasik bankacılık hizmetlerine ek olarak ING şubelerinde verilen hizmetlerden birisi de kiralık kasa hizmetidir. Önemli eşyalarını, maddi olarak kıymetli ya da manevi olarak anısı bulunan eşyalarını, yahut değerli evraklarını banka kasasında saklamak isteyen kişiler ING Bank’ın Belçika’daki Şubeleri’nde kiralık kasa hizmetini belli bir ücret karşılığında edinebileceklerdir. Ayrıca Belçika’nın para birimi nedir, Belçika Euro kullanmaya ne zaman başladı buradan göz atabilirsiniz.

ING Belçika Kiralık Kasa ING Belçika Banka Kasası

ING Bank Belçika şubelerinde kiralık kasa hizmetini farklı boyutlarda sağlamaktadır. Küçük boy kiralık kasa, orta boy kiralık kasa ve büyük boy kiralık kasa çeşitleri müşteri tercihine göre sunulmaktadır. Bu kasaların her biri boyutuna göre farklı ücrete tabiidir. Ayrıca müşteriler istedikleri ölçüde kiralık kasa kiralayabilmektedirler. Standart kiralık kasaların ücreti ING Bank Belçika şubelerinde 50 Euro’dan başlamaktadır. 50 Euro karşılığında 1 yıllığına kiralanabilen banka kasalarının boyutunu büyütmek de ek ücret ödeyerek mümkündür.

ING Belçika şubelerinde kiralık kasalar; standart boyuta her 1 metreküplük alan eklenmesi karşılığında 1 Euro verilerek büyütülebilmektedir. Bu noktada müşterinin talebi doğrultusunda 10 metreküp kadar bir kiralık kasanın büyütüldüğü var sayıldığında ek 10 Euro ücret ile karşılaşılacaktır. Bu durumda kiralık kasanın ücreti 60 Euro’ya çıkmaktadır. Her 1 metreküplük alan 1 litrelik hacme karşılık gelmektedir.

ING Belçika Kiralık Kasa Güvenilir Mi?

ING Bank Belçika şubelerinden sağlanabilecek kiralık kasalar son derece güvenilirdir. Kiralama esnasında müşteri tarafından belirlenecek şifre banka personeli dahil kimse tarafından bilinmeyecektir. Müşteri dilediği zaman ilgili banka şubesini ziyaret ederek emanetini bırakabilecek ve dilediği emanetlerini de kiralık kasasından alabilecektir. Belçika para birimleri Euro mu, Belçika para birimleri Belga tedavülde mi buradan göz atabilirsiniz.