ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

11 Nisan 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ICBC Bank kredi kartı çeşitleri ile sizlere avantajlı alışverişin kapılarını açıyor. Acil nakit gereksinimlerinizde nakit imkanı, alışverişlerinizde taksit fırsatı ve harcamalarınızda kazanabileceğiniz bonuslar ile ICBC Bank kredi kartları hizmetinize sunulmuştur. ICBC Bank kredi kartı çeşitleri ve başvurusu hakkında detaylı bilgiyi haberin devamında bulabilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Kartı Başvuru ve Ekstre İşlemleri

ICBC Bank kredi kartı başvurusu bankanın şubelerinden ve resmi internet sayfasından yapılabilmektedir. Bankanın kredi kartı ürünlerine sahip olabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. ICBC kredi kartı ekstresi talebiniz dahilinde her ay düzenli olarak cep telefonu, mail adresi ya da fax numarasına yollanabilmektedir.

ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri

ICBC Turkey Bonus Kart

  • ICBC Turkey Bonus Kredi Kartı ile yurt içindeki ve yurt dışındaki Mastercard ve Visa amblemi bulunan işyerlerinde harcama yapılabilmektedir.
  • ICBC Turkey Bonus ile Bonus Program Ortağı olan yerlerde harcama yaptıkça bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslar ile yine bonus üye iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz.

ICBC Bank Bonus Kredi Kartı ile yurt içinde ve yurt dışında Mastercard ve Visa logosu bulunan banka ve ATM’lerden nakit çekilebilmektedir. Çekilen nakit ilgili ülkenin para biriminde olmaktadır.

  • ICBC Turkey Bonus dahilinde akraba olma şartı aranmaksızın yakınlarınıza, sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz. Ek kart çıkartılacak olan kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

ICBC Bank Bonus Kredi Kartı’nın üç çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, ICBC Turkey Bonus Classic, ICBC Bonus Gold, ICBC Bank Bonus Platinum şeklindedir.

  • ICBC Bonus Card çeşitleri ile ekstra bonus kazanabilir, ekstra kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı ICBC Bank Tek Kart

  • ICBC Bank Tek Kart dahilinde banka yıllık ücret talep etmektedir.
  • ICBC aidatsız kredi kartı Tek Kart ile klasik taksit avantajlarından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.
  • ICBC Turkey Tek Kart ile yapılan alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.
  • ICBC Tek Kart ile ICBC Bank şube, internet şubesi ve ATM’lerinden nakit çekim yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Kredi kartı başvurusu ICBC Bank şubelerinden ve ICBC Bank internet şubesinden yapılabilmektedir. ICBC Bank Kredi Kartları Başvurusu haberi akabinde;

ICBC Bank Tek Kart hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.