Makedonya Halk Bankası Taşıt Kredisi

Makedonya Halk Bankası Taşıt Kredisi

15 Şubat 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Hayalini kurduğunuz araç için daha fazla gerek yok. Halkbank Makedonya taşıt kredisi dahilinde finansman sağlayabilir, istediğiniz aracı alabilirsiniz. Halbank Skopje müşterilerine özel pek çok finansman çeşidi sunmaktadır. Bu finansman ürünlerinden bir tanesi de araç kredisidir. Banka uzun vade süresi ve avantajlı faiz oranları ile kolaylıkla araba sahibi olmanızı sağlamaktadır. Makedonya Halk Bankası taşıt kredisi “maaşını Halkbank’tan alan müşteriler” içindir. Halkbank A.D Skopje taşıt kredisi hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Halkbank A.D Üsküp maaş müşterilerine özel hazırladığı araç kredisi dahilinde 95 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Halkbank Üsküp taşıt kredisi kapsamında kefilsiz, ihtiyaçlarınıza uygun finansman sağlamaktadır. Halk Bankası Skopje garantör talebinde bulunmadan kredi kullandırabilmektedir. Makedon dinarı Euro, Makedon dinarı nereden alınır, Makedonya dinarı TL hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Makedonya Halk Bankası Taşıt Kredisi Özellikleri

  • Halkbank A.D Makedonya taşıt kredisi dahilinde bankanın maaş müşterilerine uygulanan faiz oranı % 6,9’dur. Kullanılan kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise % 7,12 olmaktadır.
  • Banka maaş müşterilerine özel finansman ürünü kapsamında kredi işlem ücreti talep etmemektedir.
  • Halkbank Skopje taşıt kredisi koşullarına göre azami vade 95 ay olarak belirlenmiştir. 95 aya kadar vadelerle kredinizi rahat rahat sıkışmadan ödeme imkanı bulabilirsiniz.
  • Halkbank araç kredisi Makedonya kapsamında kullanabileceğiniz azami kredi miktarı 75 bin Euro’dur. Bununla birlikte Halkbank A.D Skopje araç kredisi dahilinde kullanabileceğiniz kredi tutarı gelirinize göre farklılık göstermektedir. Halkbank taşıt kredisi uyarınca kredi taksitleriniz maksimum maaşınızın yarısı olabilmektedir.
  • Bahse konu kredi hizmeti dahilinde aracın fiyatına göre banka teminat istemektedir. Satın alınmak istenen aracın bedeli 12 bin Euro’ya kadar ise Halkbank A.D Skopje teminat istememektedir. Krediye konu araç bedeli 12 bin Euro’nun üzerinde bir meblağ ise Halkbank A.D Makedonya araç bedelinin % 20’si kadar teminat talep etmektedir.
  • Banka ilgili kredi hizmeti koşullarına göre garantör ya da kefil talep etmemektedir. Bu finansman ürünü ile Halkbank A.D Üsküp kefilsiz taşıt kredisi hizmeti sunmaktadır.

Halkbank A.D Skopje Taşıt Kredisi Örnek Hesaplama 20.000 MKD

Halkbank A.D Skopje Maaşını Halkbank’tan Alanlara Taşıt Kredisi dahilinde satın almak istediği araç için finansman sağlamak isteyen müşteri 20 bin Makedonya Dinarı kredi kullanmıştır. Kredi vadesi, yararlanabileceği Halkbank Skopje taşıt kredisi faiz oranı, vade sonunda toplam ödeyeceği tutar, vb. gibi ayrıntılar aşağıdadır.

Kullanılan kredi tutarı: 20.000 MKD

Kredi faiz oranı yıllık: % 6,9

Kredi faiz oranı aylık: % 0,575

Kredi vadesi: 24 ay

Aylık taksit tutarı: 907,10 MKD

Toplam geri ödenecek olan tutar: 21.770,45 mkd

Makedon dinarı Euro, Makedon dinarı nereden alınır, Makedonya dinarı TL hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.