Makedonya Halk Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

Makedonya Halk Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi

4 Mayıs 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Halkbank Makedonya şubeleri ile müşterilerine sınırsız hizmet sunmaktadır. Çeşitli kredi ürünleri hazırlayan banka, müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamak için uygun koşullar ve avantajlı faiz oranları kredi hizmetini vermektedir. Halkbank Skopje’nin yeni hizmetlerinden bir tanesi de hayat sigortalı kredi ürünleridir. Bu yazımızda sizlere Makedonya Halk Bankası ipotekli kredi hayat sigortalı ürünü hakkında bilgi vermeyi amaçladık. İpotekli kredi hizmeti hakkında detaylı bilgiyi Makedonya Halk Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Makedonya Halk Bankası İpotekli Kredi Hayat Sigortalı!

Halkbank A.D hayat sigortalı ipotek kredisi size ait olan bir mülkünüzü ipotek ederek ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlamaktadır. Teminat karşılığı kullanılabilen bu kredi ürünü kapsamında Halkbank A.D hayat sigortası ile mülkünüzü ve sizi her türlü kazaya karşı korumakta, hem krediyi hem bütün ailenizi korumaktadır. Halkbank Skopje ipotek kredileri hayat sigortalı ürünü ile ailenizdeki bir bireyin borcunu kapatabilir, ihtiyacınız olan gereksinimlerinizi gidermek için de kullanabilirsiniz. Makedonya Halkbank AD Skopje şubeleri ve iletişim bilgileri için bura göz atabilirsiniz.

Halkbank Makedonya İpotekli Kredi Hayat Sigortalı Özellikleri!

  • Halkbank AD Skopje hayat sigortalı ipotekli kredi dahilinde uygulanan faiz oranları müşteri özelinde değişmektedir. Halkbank Makedonya ipotek kredisi faiz oranı 6 pp + 6 aylık Euribor için değişken faiz oranı, nominal değişken faiz oranı şeklinde uygulanmaktadır. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise % 6,24 şeklindedir.
  • Halkbank AD Makedonya ipotekli kredi uyarınca belirlenen azami vade 240 ay olarak belirlenmiştir. İhtiyacınız olan nakdi sağlayıp 20 aya varan vadelerde rahatça ödeyebilirsiniz.
  • Halkbank Skopje ipotek kredisi dahilinde kullanabilecek azami tutar 200 bin Euro’dur. Lakin müşteri özelinde kredi kullanım limiti farklılık göstermektedir. Her müşteri gelirine göre bir meblağda Halkbank AD teminatlı kredi kapsamında finansman sağlayabilmektedir.
  • Halkbank AD teminatlı tüketici kredisi uyarınca kredi işlem bedeli tahsil edilmektedir. Kredi işlem bedeli kullanılan kredi tutarının % 0,50’si kadardır ve kredi ullannımı sırasında tek seferliğine tahsil edilmektedir.
  • Halkbank Makedonya ipotekli tüketici kredisi kapsamında bazı kredi masrafları tahsil etmektedir. Bu masraflar; kredi kayıt bürosu kontrolü için 350 MKD, kredi başvuru bedeli olarak da 150 MKD şeklindedir.
  • Banka bahse konu finansman hizmeti dahilinde teminat olarak gayrimenkul, senet ya da senet beyanatı kabul edebilmektedir.

Halk Bankası Makedonya ipotekli tüketici kredisi kapsamında kredi erken kapama bedeli tahsil edilmektedir. Söz konusu kredi hizmetinden faydalanarak likidite sağlayan bir müşteri kredi kapatma işlemini vadesinden önce yapmak istediği durumda, bu işlemi farklı bir bankadan refinansman sağlayarak yapıyor ise %3, eğer kendi öz kaynakları ile yapıyor ise %0 ücret tahsil edilmektedir. Makedonya Halk Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi haberi akabinde; Makedonya Halkbank AD Skopje şubeleri ve iletişim bilgileri için bura göz atabilirsiniz.