Halkbank Esnafa Faizsiz Kredi Veriyor!

Halkbank Esnafa Faizsiz Kredi Veriyor!

13 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

Halkbank esnaf ve sanatkarlara özel kredi fırsatı sunuyor. Halkbank yüzde 0 faiz oranından (faizsiz) başlayan faiz oranları ile finansman imkanı sunan banka, esnafa faizsiz kredi dahilinde uzun vade imkanları ile de müşterilerine destek oluyor.

Esnaf ve sanatkarlara destek olmak amacı ile kredi sağlayan Halk Bankası, işletme sermayesi harcamaları için 150 bin TL’ye kadar finansman sağlamaktadır. Bahsedilen kredi olanağına ek olarak Halk Bankası’nın “Halk Esnaf Destek Paketi” kapsamında da likidite sağlanabilmektedir.

Halkbank Esnafa Faizsiz Kredi

“0 Faizli Esnaf Kredileri” kapsamında kaybolmaya yüz tutmuş meslek dallarında iş yeri açmak isteyen müşteriler kredi kullanabilmektelerdir. Gerekli şartları sağlayan müşteriler faizsiz kredi desteğinden yararlanabileceklerdir. Gerekli şartlar Halkbank şubelerinden öğrenilebileceği gibi, Halk Bankası resmi internet sayfasından ya da Halk Bankası müşteri hizmetlerinden de öğrenilebilmektedir.

Kullanılan kredi aynı tutarda geri ödendiğinden müşteriye herhangi bir ek yük de getirmemiş olmakta, kredi ile işlerini büyüten esnaf da ekonomiye destek olmaktadır. İşsizliği önemli ölçüde aşağıya çekecek adımlar arasında yer alan bu kredi sayesinde işlerini büyüten esnaf işçi istihdam etmeye başlayacaktır.

Halkbank’tan Esnafa 150 Bin Lira Kredi

Bunların yanı sıra Halk Bankası, “Halk Esnaf Destek Paketi” hizmeti ile de likidite olanağı sunmaktadır. Halk Esnaf Destek Paketi kapsamında KOBİ segmentinde yer alan işletmeler, giderleri içim gerekli finansmanı sağlayabilmektedirler. 36 aya kadar vadelendirilebilen kredi dahilinde ödemesiz dönem, eşit taksitli ödemeler gibi müşterinin gelir durumuna göre düzenlenen periyodlarla ödeme yapılabilmektedir. Banka kredi uyarınca 150 bin TL’ye kadar finansman sağlamaktadır. Halk Bankası esnafa özel kredi ürünleri hakkında detaylı bilgi için Halkbank şubelerine uğrayabilirsiniz.

Halkbank Esnaf Kefalet desteği ile de ticaret erbabına kredi imkanı sunmaktadır. Esnaf kefalet destekli krediye buradan ulaşabilirsiniz.