Güneş Sigorta Kimin? Güneş Sigorta Ortaklık Yapısı!

Güneş Sigorta Kimin? Güneş Sigorta Ortaklık Yapısı!

10 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Güneş Sigorta ülkemizde faaliyet gösteren en köklü sigortacılık kurumları arasında yer almaktadır. Haberimizde Güneş Sigorta kimin, Güneş Sigorta ortaklık yapısı nasıl soruları başta olmak üzere; Güneş Sigorta poliçe sorgulama nasıl yapılır, Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç, Güneş Sigorta hisse nedir, Güneş Sigorta Gusgr grafik ne yönde, Güneş Sigorta iş başvurusu nasıl yapılır ve Güneş Sigorta iletişim kanalları nedir gibi pek çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Güneş Sigorta Kimin? Güneş Sigorta Ortaklık Yapısı!

Güneş Sigorta Vakıfbank iştirak kuruluşudur. 1957 yılında kurulan Güneş Sigorta 60 yılı aşkın süredir sigortacılık sektöründe başarı ile faaliyet göstermektedir. Güneş Sigorta acenteleri Vakıfbank şubeleri başta olmak üzere ülke sathına yayılmıştır. Güneş Sigorta ortaklık yapısı şu şekildedir.

  • Türkiye Vakıflar Bankası – yüzde 56,39
  • Groupama Holding – yüzde 10
  • Türkiye Vakıflar Bankası Vakıfbank Personeli Özel Sosyal Güvenlik Hizmetleri Vakfı – yüzde 10
  • Türkiye Vakıflar Bankası Memur ve Hizmetlileri Emekli ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı – yüzde 5,42
  • Halka arz – yüzde 18,19

Vakıf Finansal Kiralama ortaklık yapısı, Vakıf Leasing hakkında buradan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güneş Sigorta Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Güneş Sigorta poliçe sorgulama işlemi Güneş Sigorta online işlemler menüsü üzerinden yapılabilmektedir. Güneş Sigorta online giriş Güneş Sigorta resmi internet sitesi aracılığı ile yapılabilir.

Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası!

Güneş Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 0850 222 19 57 olarak Güneş Sigorta resmi internet sitesinde yer almaktadır.

Güneş Sigorta Hisse Nedir? Güneş Sigorta GUSGR Grafik!

Güneş Sigorta borsaya kote bir şirkettir. Güneş Sigorta hisselerinin yüzde 18,19’u halka açıktır. Bu hisseler BIST’te işlem görmektedir. Güneş Sigorta hisse kodu GUSGR şeklindedir. GUSGR hisse grafiği son yıllarda dalgalı bir seyir izlemektedir. 2014 Aralık ayında 1,82 lira seviyesinden işlem gören GUSGR; aradan geçen 5 yıllık zaman diliminde inişli-çıkışlı bir grafik izlemiştir ve hali hazırda 1,9 lira düzeyinden işlem görmektedir.

Güneş Sigorta İş İlanı ve Güneş Sigorta İş Başvurusu!

Güneş Sigorta iş ilanları dönem dönem medyada yer bulmaktadır. Bununla birlikte Güneş Sigorta iş başvurusu yapmak için tek seçenek Güneş Sigorta’nın iş ilanı yayımlamasını beklemek değildir. Güneş Sigorta’da kariyer planı olanlar şirketin resmi internet sitesinde yer alan insan kaynakları sekmesi altından Güneş Sigorta’ya iş başvurusunda bulunabilmektedirler.

Güneş Sigorta İletişim Kanalları!

Güneş Sigorta iletişim kanalları aşağıdaki gibidir.

  • Güneş Sigorta Adresi: Güneş Plaza, Büyükdere Cad. No:110 34394 Esentepe – Şişli / İSTANBUL
  • Güneş Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 (850) 222 1957
  • Güneş Sigorta Faks No: +90 (212) 355 6464
  • https://turkiyesigorta.com.tr/