Garanti Öğrenci Kredi Kartı Garanti Bonus Genç Kart

Garanti Öğrenci Kredi Kartı Garanti Bonus Genç Kart

21 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu çeşitli kredi kartlarından biri de Bonus Genç Kart. Taraftar kredi kartlarından, uçuş kredi kartına kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Garanti Bankası öğrencilere yönelik de bir ürün tasarlamıştır. Garanti öğrenci kredi kartı Garanti Bonus Genç Kart ile gençlere özel avantajlar ve kampanyalar sunmaktadır. Garanti Bonus Genç Kredi Kartı hakkında merak ettiğiniz tüm detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Garanti Öğrenci Kredi Kartı Garanti Bonus Genç Kart Başvuru

Garanti öğrenci kredi kartı başvurusu banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu SMS ile de kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Bonus Genç Kredi Kartı sahibi olmak için GENC yazarak 3344’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Garanti Bankası BonusFlaş uygulaması ile Bonus Genç Kredi Kartı kampanyalarından avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Kredi Kartı Özellikleri

  • Garanti Bankası öğrenci kredi kartı Bonus Genç Kart kapsamında yıllık kart ücreti talep etmemektedir.
  • Bonus Genç Kredi Kartı 18 ile 25 yaş arasındaki gençlere özel kredi kartı ürünüdür.
  • Garanti Bonus Genç kredi kartı ile alışveriş yapıp bu alışverişlerinizden de bonus kazanabilirsiniz.
  • Kazanılan bonusları, bonus üye iş yerlerinde gerçekleştireceğiniz başka bir alışverişinizde Genç Bonus kartınızla harcayabilirsiniz.
  • Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı dahilinde katılmak istediğiniz kampanyalara SMS ile ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden kaydolabilirsiniz.

Bonus Genç Kredi Kartı ile bütün Paramatiklerden vadesiz hesabınıza erişebilir, Paracard’ınız ile yaptığınız para yatırma yahut da çekme işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Garanti Bankası öğrenciye kredi kartı dahilinde yaptığınız harcamaları taksitlendirebilir ve/ veya işlem erteleme fırsatından faydalanabilirsiniz.
  • Garanti Bankası öğrenci kartı Bonus Genç dahilinde alışveriş faiz oranı yüzde 2,25; gecikme faiz oranı ise yüzde 2,75 olarak uygulanmaktadır.

Bonus Genç dahilinde yeni kampanyalar oluşturulabilmekte ya da var olan kampanyalarda değişiklik yapılabilmektedir.

Size uygun öğrenci kredi kartlarını incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Kart Limiti Ne Kadar?

Garanti  öğrenci kredi kartı limiti minimum 500 TL seviyesinden başlamaktadır. Öğrenciler bu meblağı kendi gelirleri doğrultusunda değiştirebilmektedir. Garanti bonus genç limit arttırma başvurusu Garanti BBVA şubelerine yapılabilir. Ayrıca Garanti öğrenci kredi kartı limit arttırma için Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile de görüşülebilir. Garanti bonus genç kredi kartı limiti ortalama 1000 TL olarak tayin edilmektedir.