YTÜ İş Bankası Kartı Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart

YTÜ İş Bankası Kartı Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart

21 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

İş Bankası ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile tasarlanan akıllı kart, öğrencilerin kampüs içerisindeki hayatlarını, teknolojik olanaklar ile rahat ve konforlu geçirmelerini sağlamak amacı ile sunulmuştur. İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart kampüs içerisindeki turnikelerden geçiş imkanı sağlamakla birlikte kampüs içerisindeki bazı merkezlerde de ödeme aracı olarak kullanılabilmektedir. YTÜ İş Bankası Kartı hakkında haberimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

YTÜ İş Bankası Kartı

İşbank Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart üniversite hayatı boyunca öğrenci ya da personel kimlik kartı olarak kullanılmaktadır. Akıllı kart, öğrencinin olmazsa olmaz kartıdır denilebilir. İş Bankası YTÜ Akıllı Kart kampüs içinde parasal bir işlemlerde ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Akıllı kart sayesinde yanınızda nakit para ve cüzdan taşımanıza gerek kalmaz.

İşbank Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart Özellikleri

  • İşbank YTÜ Akıllı Kart ile kampüs içindeki kafeterya, spor merkezi, kütüphane vb. gibi yerlerde ödeme yapılabilmektedir.
  • Yıldız Teknik Üniversitesi akıllı kart ile kampüste bulunan turnikelerden güvenli giriş çıkış yapılabilmektedir.
  • Akıllı kartın e- cüzdan özelliği ile yemekhanede kullanılabilmektedir.

İş Bankası Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kart E- Cüzdan Özelliği İle Neler Yapılabilir?

E- cüzdan özelliği ile İşbank YTÜ akıllı kartınızı, kampüs içinde bulunan İş Bankası bankamatik, Pos Cihazı ya da Cüzdanmatikleri kullanarak İşbank Bankamatik Kartınız ya da İş Bankası Kredi Kartınız ile eşleyerek akıllı kartınıza para yükleyebilirsiniz.

  • E- cüzdan özelliği sayesinde akıllı kartınıza vadesiz TL hesabınızdan yahut kredi kartınızdan değer yükleyip boşaltabilirsiniz.
  • Kredi kartınız ile akıllı kartınıza yapacağınız yüklemeler kredi kartı harcaması olarak değerlendirileceği için MaxiPuan kazanabilirsiniz.
  • E- cüzdan özelliği ile İşbank akıllı kartınızın hareketlerini inceleyebilirsiniz.

İşbank Yıldız Teknik Üniversitesi Akıllı Kartınızı kampüs içerisinde kullanabilirsiniz. Kampüs dışında da İş Bankası’nın sunduğu fırsatlardan faydalanmak için İşbank Bankamatik Kartı ya da İşbank Kredi Kartı edinmeniz gerekmektedir.

  • İşbank YTÜ Akıllı Kart’ınızın kaybolması ya da çalınması durumunda üniversitenize vakit kaybetmeden haber vermeli ve kartınızı kapattırmalısınız.
  • İşbank bankamatik ya da kredi kartınızın kaybolması yahut çalınması durumunda vakit kaybetmeden İş Bankası’nı arayarak bilgi vermeli ve kartınızı kapattırmalısınız.

Size uygun kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.