Fibabanka Tarım Kart Başvurusu Fibabanka Çiftçi Kart

Fibabanka Tarım Kart Başvurusu Fibabanka Çiftçi Kart

25 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Müşterileri taleplerine göre farklı bankacılık ürünleri sunan Fibabanka, tarım sektöründe faaliyet gösteren üreticilerimize de avantajlı ürünler hazırlamıştır. Fibabanka’nın tarımsal alanda sunduğu ürünlerden biri de Fibabanka Tarım Kart’tır. Fibabanka Tarım Kart başvurusu Fibabanka çiftçi kart başlıklı haberimizde bu üretici kart özelliklerini detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Fibabanka Tarım Kart Başvurusu Fibabanka Çiftçi Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Fibabanka Tarım Kart üreticilerimizin vadesiz hesabı ile tarım kredisinin aynı kartta birleştirildiği bir üründür. Bu tarım kart çiftçinin bankacılık işlemlerini kolaylıkla halletmesi ve tarımsal harcamalarını avantajlı bir şekilde gerçekleştirmesi için tasarlanmıştır. Fibabanka çiftçi kart başvurusu, Fibabanka Tarım Kart başvurusu; Fibabanka şubelerinden, Fibabanka resmi internet sitesinden ya da Fibabanka müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Fibabanka çiftçi kart özellikleri ise aşağıdaki gibidir. Fibabanka müşteri hizmetleri ile 444 88 88 veya 0850 222 77 77 numaralı Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden görüşülebilmektedir.

Fibabanka Tarım Kart Özellikleri ve Avantajları

Fibabanka TarımKart ile mazot, gübre, fide, fidan, zirai ilaç, vb. gibi tarımsal harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Fibabanka Tarım Kart ile Fibabanka ATM ve şubelerinden nakit çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Fibabanka çiftçi kart dahilinde vadesiz hesabınız ve sizin için tanımlanan tarım krediniz bulunmaktadır. Bu özel ürün ile nakit paranız olmadığı anlarda dahi kredi limitiniz dahilinde harcama yapabilirsiniz.
  • Fibabanka üretici kart kapsamında faturalarınız için otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu sayede hasat dönemi ya da gelir dönemi olmayan zamanlarda üreticiler ve çiftçiler faturalarını ödemekte zorluk çekmemektedirler.
  • Fibabanka çiftçiye özel kartınız ile kredi haricinde vadesiz mevduat hesabınıza para yatırma, para çekme ve farklı bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Fibabanka çiftçiye kredi kartı Tarım Kart ile diğer bankaların ATM’lerinden ve üye iş yerlerinden harcama yapabilirsiniz.

Fibabanka tarım kredi kartı dahilinde kullanılan kredi ödemesini yılda tek seferde ve sizin belirleyeceğiniz bir dönemde yapabilirsiniz. Tarım Kart ödemelerinizi yetiştirdiğiniz ürünün hasat dönemine göre belirleyebilirsiniz.

  • Fibabanka Tarım Kartı ödemeleri bankanın ATM, şubelerinden ve PTT iş yerlerinden yapılabilmektedir. TarımKart ödemelerinizi PTT şubelerinden yaptığınız durumda Fibabanka’yı arayarak ödemenizin tarım kart kredi ödemesi olduğunu belirtmeniz gerekmektedir.
  • Fibabanka TarımKart ile üye iş yerlerinden yapacağınız harcamaların ödemesinde faizsiz dönem bulunmaktadır. Faizsiz dönemin yanında size özel ekstra indirimlerden de Fibabanka üretici kart ile faydalanabilirsiniz.
  • Fibabanka çiftçi kart dahilinde sunulan avantajlardan ve indirimlerden bitkisel ve hayvansal üretim yapan çiftçiler de faydalanabilmektedir. Fibabanka tarım kartı aslında üretici kart olarak sunmaktadır ve bu kapsamda üretim yapan tüm kesimleri desteklemektedir.

Anadolubank çiftçi kart Anadolubank Tarım Kart özellikleri için buraya göz atabilirsiniz.