Anadolubank Tarım Kart Anadolubank Çiftçi Kart

Anadolubank Tarım Kart Anadolubank Çiftçi Kart

5 Nisan 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Çiftçilerimize özel ürünleri ile üreticiye farklı avantajlar sunan Anadolubank Tarım Kart ile de kolay ve avantajlı harcama yapma imkanı sağlamaktadır. Ülke ekonomisine katkıda bulunan, gelirini çiftçilikten sağlayan müşterilerine banka Tarım Kart ürününü tasarlamıştır. Anadolubank Tarım Kart Anadolubank çiftçi kart hakkında detaylı bilgiyi makalenin devamında bulabilirsiniz.

Anadolubank çiftçilere yönelik tarım kredileri, ekipman kredileri vb. gibi kredi ürünleri ile finansman imkanı sunmaktadır. Çiftçinin tarımsal alanda gerçekleştirdiği harcamalar için de tarım kart ürünü tasarlamıştır. Anadolubank tarım kart ile nakdiniz olmasa dahi tarımsal harcamalarınızı gerçekleştirebilir hasat dönemlerinizde ödemesini yapabilirsiniz.

Anadolubank Tarım Kart Anadolubank Çiftçi Kart Özellikleri

  • Anadolubank Tarım Kart üreticinin nakit akışına ve ürün finansmanına yönelik tasarlanmış olan bir ödeme sistemi şeklinde ifade edilebilir.
  • Anadolubank çiftçi kart ile nakit taşımanıza gerek kalmaz. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde nakit çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.
  • Anadolubank Tarım Kartı ile Türkiye’deki tüm banka poslarından vadesiz hesabınızdan ya da tarım kredisi hesabınızdan tek ödemeli olmak kaydı ile alışveriş yapabilirsiniz.
  • Anadolubank çiftçi kart ile bütün banka ATM’lerini kullanarak vadesiz mevduat hesabınızdan ya da tarım kredi limitinizden nakit çekim yapabilirsiniz.

Anadolubank çiftçi kart dahilinde 0 faiz ile tarımsal harcamalarınızı 6 aya kadar erteleyebilirsiniz. Anadolubank tarım kartı ile anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan tarım, gübre, zirai ilaç, vb. gibi tarımsal harcamalarda 6 ay vadeye kadar öteleme imkanı bulunmaktadır. 1 aydan 6 aya kadar olan ertelediğiniz harcamalarınızı vadesi dolduğunda faizsiz ödeyebilirsiniz.

Anadolubank Tarım Kart Başvurusu! Anadolubank Çiftçi Kart Başvuru

  • Anadolubank üye iş yerlerinden Anadolubank Tarım Kart’ınız ile diğer indirimli ve avantajlı alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
  • Anadolubank çiftçi kart dahilinde banka kart aidatı talep etmemektedir.
  • Anadolubank Tarım Kartı yılda bir ödemeli bir karttır. Tarım kart ödeme dönemleri müşterinin hasat zamanına göre belirlenmektedir.
  • Anadolubank çiftçi kart dahilinde belirlenen kredi limiti müşterinin ürettiği ürüne ve bölgeye göre farklılık göstermektedir.
  • Bahse konu kart dahilinde kullandığınız kredi ödemelerinizi ödeme tarihinizden erken de yapabilirsiniz. Bu durumda faiz miktarı ödemenizden düşecektir.
  • Anadolubank tarım kart başvurusu Anadolubank şubelerinden yapılabilmektedir. Ayrıca Anadolu Bank resmi internet sitesi ziyaret edilebilir yahut Anadolubank müşteri hizmetleri ile görüşülebilir.

Yapı Kredi çiftçi kart Yapı Kredi Verimli Kart hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.