DOAS: Doğuş Otomotiv ve n11’den 2. El Pazarında İşbirliği

DOAS: Doğuş Otomotiv ve n11’den 2. El Pazarında İşbirliği

13 Şubat 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

DOAS: Doğuş Otomotiv ve n11’den 2. el pazarında işbirliği açıklaması! Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından 12 Şubat 2021 (dün) yapılan açıklamada; n11.com ve DOAŞ tarafından 2. el otomotiv pazarındaki stratejik iş birliği fırsatları için çalışma grubu kurulması hakkında karar alındığı belirtildi. Haberimiz devamında bahse konu açıklama detaylandırılmıştır. Ayrıca Doğuş Otomotiv kimin ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.

DOAS: Doğuş Otomotiv ve n11’den 2. El Pazarında İşbirliği

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmiştir:

“ n11.com ve Doğuş Otomotiv 2. el otomotiv pazarındaki stratejik iş birliği fırsatlarını değerlendirmek üzere ortak bir çalışma grubu kurulmasına karar vermiştir.

Çalışma grubunun, Doğuş Otomotiv’in sektördeki engin tecrübesi ve benzersiz ekosisteminin yanı sıra n11.com’un 23 milyonluk müşteri tabanı ve e-ticaret alanındaki güçlü deneyimini bir araya getirmek vizyonuyla Türkiye’nin ilk pazaryeri konseptli 2. el online otomobil platformu garaj11’deki olası iş birliği fırsatlarına yoğunlaşması beklenmektedir.

Konuya ilişkin gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edecektir. ”

Doğuş Otomotiv Hissesi DOAS Ne Durumda?

2020 yılı Mart ayında 5 lira seviyesinde olan DOAS akabinde önemli bir yükseliş trendi yakalayarak yıl içerisinde 32 liranın üzerini görmüştür. Doğuş Otomotiv 2021 yılına 28,74 lira seviyesinden giriş yaptıktan sonra tırmanışa geçmiş ve Ocak ayını 33,42 liradan kapatmıştır. Şubat ayının başında da yukarı yönlü hareketini devam ettirme gayretinde olan DOAS hisse 12 Şubat 2021 Cuma günü ile sona eren haftayı 35,58 liradan tamamlamıştır.

DOAS: Doğuş Otomotiv ve n11’den 2. el pazarında işbirliği açıklaması kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/909238