Denizbank Vadeli Altın Hesabı Açma

Denizbank Vadeli Altın Hesabı Açma

4 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Birikimlerinizi değerlendirmek için altına yatırım yapmak istiyorsanız Denizbank altın hesabı açtırabilirsiniz. Altın hesabı ile altınlarınızı çalınma, kaybolma gibi risklere karşı koruyabilir hem de fiziki olarak altın bozdurma işlemlerinde olduğu gibi komisyon kaybı yaşamazsınız. Bunun yanı sıra vadeli altın hesabı ile altının değer kazancından faydalanmanın yanı sıra faiz kazancı da sağlayabilirsiniz. Pek çok banka altın hesabı ürünleri sunmaktadır. Denizbank vadeli altın hesabı açma yazımızda ise Denizbank vadeli altın hesabı özellikleri ve avantajları hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Detaylar yazının devamındadır.

Denizbank Vadeli Altın Hesabı Özellikleri

Denizbank vadeli altın hesabı özellikleri ve avantajları şu şekilde listelenebilir:

  • – Denizbank altın hesabı kapsamında asgari 10 gram altın ile hesap açılabilmektedir. Altın yatırımlarınızı ise 1 gram ve katları şeklinde yapılabilmektedir.
  • – Denizbank vadeli altın hesabı kapsamında hem altın fiyatlarındaki artıştan yararlanır hem de faiz kazancı ile gelirinizi katlarsınız.
  • – Altınlarınızı sahtecilik, çalınma, kaybolma gibi risklere karşı Denizbank altın hesabı dahilinde koruyabilir, aynı zamanda da işçilik maliyetinden kurtulabilirsiniz.

Bankaların altın hesapları, banka altın günleri, vadeli altın hesabı, vadesiz altın hesabı vb. gibi diğer bankaların altın hesabı ürünleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

  • – Denizbank vadeli altın hesabınızda bulunan altınlar 100 bin TL’ye kadar TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu) sigortasına tabiidir. Yani 100 bin TL’lik altın mevduatınız devlet güvencesi altındadır.
  • – Denizbank vadeli altın hesabı kapsamında 1 ve 3 ay vadeli ya da 1 günden 400 güne kadar sizin belirleyeceğiniz günlerde “kırık vadeli mevduat” hesabı açtırılabilmektedir.

Denizbank Vadeli Altı Hesabı Açma!

Denizbank vadeli altın hesabı açma için Denizbank şubelerine uğrayabilir ya da Denizbank internet şubesi ve mobil şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Denizbank vadeli altın hesabı bozma işlemi için de bankanıza uğrayabilirsiniz. Denizbank vadeli hesap bozma işlemi kapsamında faiz kaybınız oluşabilmektedir. Denizbank vadeli altın faiz oranları müşteri özelinde değişebilmektedir.

Bankaların altın hesapları, banka altın günleri, vadeli altın hesabı, vadesiz altın hesabı vb. gibi diğer bankaların altın hesabı ürünleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.