Crif Şikayet Crif Alacak Crif İletişim!

Crif Şikayet Crif Alacak Crif İletişim!

9 Haziran 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Küresel çapta faaliyet gösteren Crif, etki alanını her geçen gün genişletmeye ve geliştirmeye de devam ediyor. 1988 yılında kurulan Crif 30 yılı geride bırakırken; dünya üzerinde faaliyet gösterdiği ülke sayısında da 30 rakamını devirmiştir. Ülkemizde 2013 yılında Finar, D&B Türkiye ve Kompass Türkiye’yi bünyesine katarak faaliyet göstermeye başlayan Crif hakkında yazımızda; Crif şikayet, Crif alacak ve Crif iletişim konularında bilgiler bulabilirsiniz.

Crif Alacak Mesajları ve Crif Alacak Telefonları!

Crif sektörel bazda pek çok firmanın alacak işlerini yönetmektedir. Kredi derecelendirme kuruluşu olarak farklı ülkelerde boy gösteren Crif; ülkemizde de bilhassa alacak yönetimi konusundaki çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. Firmaların tahsil edemediği alacaklarını devralan ya da satın alan Crif bu alacakların tahsilatını gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Bu kapsamda borçlu kişilere alacak mesajları atarak bilgilendirmede bulunan Crif yine alacak telefonları ile de borçların ödenmesini talep etmektedir. Crif borç mesajları ve Crif alacak telefonları ile muhatap olmak istemeyen kişilerin bahse konu borçlarını ödemeleri istenmektedir. Bununla birlikte bazı vatandaşlar Crif borç mesajlarının ya da Crif borç telefonlarının haksız yere kendilerine geldiğini belirtmektedirler. Bu gibi durumlarda Crif şikayet konuları tarafımıza ulaşmaktadır. Crif şikayet ile ilgili yapılabilecekler aşağıda listelenmiştir.

Crif Şikayet ve Crif İletişim Kanalları!

Crif tarafından aranmak istemeyen, kendisinden yapılmasını istediği ödemeyi yapmış olan, yahut bu borç ile herhangi bir alakası bulunmayan kişiler Crif şikayet yorumları ile mağduriyetlerini dile getirmektedirler. Bu gibi durumlarda Crif resmi internet sitesinde yer alan iletişim bölümünden firmaya ulaşılarak gerekli itirazlar yapılabilir. Ayrıca CRIF Enformasyon Derecelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • CRIF Alacak Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Telefon: +90 216 228 11 11 – 228 27 00 – 228 11 88 – 228 12 66
  • CRIF Alacak Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Adresi: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza No:14 Kat:18, PK: 34398 Maslak İstanbul
  • CRIF Enformasyon Telefon: +90 212 365 40 00 – 327 22 38
  • CRIF Enformasyon Faks: +90 212 – 327 22 43

Ayrıca konu hakkındaki sorularınızı ve yorumlarınızı yazımızın altında bulunan yorum kısmında dile getirebilirsiniz. Crif Şikayet Crif Alacak Crif İletişim haberimiz akabinde; güncel haberler için de buraya göz atabilirsiniz.