CEMAS: Çemaş 17 Milyon TL’lik Sipariş Aldı

CEMAS: Çemaş 17 Milyon TL’lik Sipariş Aldı

15 Nisan 2021 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

CEMAS: Çemaş 17 milyon TL’lik sipariş aldı… Çemaş Döküm Sanayi Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada; Azerbaycan Norm Cement, As Çimento, Aldnoa Mühendislik (Türkmenistan), Nuh Çimento, Arkoz Gaz Beton ve Votorantim Çimento firmalarından hepsi bu yıl içinde teslim edilmek üzere toplam 17,1 milyon TL tutarında Çelik Bilya / Silpeps siparişi alındığı belirtildi. Bahse konu siparişlerin uzun vadeli ve sözleşmeli firmalar haricinde geçilen ekstra siparişler olduğu vurgulandı. Haberimiz devamında firmadan yapılan açıklama detaylı şekilde yer almaktadır, incelenebilir. Ayrıca Çemaş Döküm yan kuruluşları neler ortaklık yapısı nasıl buradan göz atılabilir.

CEMAS: Çemaş 17 Milyon TL’lik Sipariş Aldı

Çemaş Döküm Sanayi A.Ş.’den yapılan açıklama aşağıdaki gibidir:

” Şirketimiz Azerbaycan Norm Cement, As Çimento, Aldnoa Mühendislik (Türkmenistan), Nuh Çimento, Arkoz Gaz Beton ve Votorantim Çimento firmalarından hepsi bu yıl içinde teslim edilmek üzere toplam 17,1 milyon TL tutarında Çelik Bilya/Silpeps siparişi almıştır. Söz konusu siparişler uzun vadeli sözleşmeli anlaşmamız olan firmaların dışındaki firmalar tarafından verilen ekstra siparişlerdir.

Saygılarımızla, “

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği
Açıklamalar

Çemaş Döküm A.Ş.’nin aldığı sipariş ve Çemaş Döküm Sanayi Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklama haberi için yararlanılan kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/928062