Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi Kampanyası 2020

Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi Kampanyası 2020

11 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Artık arabanız olsun istiyor yahut hali hazırdaki arabanızı yenilemek istiyorsanız, Odeabank’ın “Yeni Arabam Taşıt Kredisi” dahilinde aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Odeabank Yeni arabam taşıt kredisi 2020 yılı itibari ile satın almak istediğiniz hem 0 km hem de 2. el taşıtlar için likidite imkanı sunmaktadır. Odeabank müşterilerine özel uygun faiz oranı ile finansman sağlamaktadır.

Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi Faiz Oranı 2020

Taşıt kredisi kampanyası kapsamında azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Vade sürecindeki ödeme planları müşteri özelinde düzenlenebilmektedir. Banka 0 km araçlar için finansman sağlanımında aylık yüzde 1,15 faiz oranı uygulamaktadır. İkinci el araç satın alımları için kredi kullanmak isteyen müşteriler ise aylık yüzde 1,25 faiz oranından yararlanmaktadır. Farklı taşıt kredisi seçenekleri de buradan incelenebilir.

Odeabank Yeni Arabam Taşıt Kredisi Hesaplama

Odeabank söz konusu araç kredisi kampanyası dahilinde kullanılan kredi meblağının azami binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Yeni Arabam Taşıt Kredisi kampanyası uyarınca almak istediği 0 km bir araç için 48 ay vadelendirerek 20 bin Türk Lirası likidite sağlayan müşteri aylık yüzde 1,15 faiz oranından yararlanacaktır. Müşteri aylık 573 Türk Lirası civarında kredi taksitleri ödeyecek olup, 100 Türk Lirası da dosya masrafı ödeyecektir.

Kampanya dahilinde kullanılam 20 bin Türk Lirası kredinin efektif yıllık maliyet oranı ise 18,2013 olacaktır. 20 bin Türk Lirası krediyi yine 48 ay vade ile ikinci el bir araç için kullanan müşteri aylık 1,25 faiz oranından yararlanacaktır. Bu durumda müşteri 48 ay boyunca aylık 587 Türk Lirası taksitlerle kredi ödemesini yapacaktır. Banka müşteriden 100 Türk Lirası kredi tahsis ücreti tahsil edecektir. Kredinin efektif yıllık maliyet oranı yüzde 19,8945’tir.

Odeabank taşıt kredisi kapsamında ferdi kaza sigortası yapılmasını talep etmektedir. Ferdi kaza sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermekte olup ortalama 99 Türk Lirası kadardır. Odebank’ın Yeni Arabam Taşıt Kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanmak ve kampanyanın diğer koşullarını öğrenmek üzere Odeabank şubelerine başvurabilirsiniz. Ayrıca taşıt kredisi hakkında Odeabank internet sitesinden ve Odeabank müşteri hizmetlerinden de detaylı bilgi alınabilir.