Kredi Notu Düşük Olana Kredi Fırsatı 2020

11 Ocak 2020 1 Yazar: Şerife Uslu

Aktif Bank bir süredir yaptığı kampanyalarla kredi notu düşük olana kredi imkanı sunuyor. Geçmişte çektiği krediyi düzenli şekilde ödeyemediği için kredi notu düşen ve şu anda kredi alamayan müşteriye Aktif Bank tanışma kredisi kapsamında finansman olanağı sağlıyor. Aktif Bank kredi notu düşük olana kredi fırsatı 2020 yılı için detaylar ve kredi koşulları haberimiz devamında yer almaktadır.

Kara Listede Olana Kredi Çıkar Mı?

Kara listedeki kredi alabilir mi? veya Düşük kredi notu olana kredi çıkar mı? Gibi sorularla karşılaştığımız bu günlerde, Aktif Bank söz konusu müşteriler için ideal bir kampanya hazırladığını duyurmuştur. Bankanın tanışma kredisine hemen resmi internet sitesinden başvurabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için haberimizin altındaki linki kullanabilirsiniz. Ayrıca Aktif Bank 0 850 724 30 50 telefon numarasından müşterilerin sorularına da cevap vermekte ve danışmanlık yapmaktadır.

Çekilen kredinin geri ödemesi Vakıfbank ve Akbank ATM’lerinden yapılabildiği gibi, Pttmatik’lerden de yapılabilmektedir. Müşteri zorlanmadan istediği kanal üzerinden geri ödemelerini gerçekleştirmekte ve düzenli ödeme yaptığı için de kredi notu yükseltme olanağına da kavuşmaktadır.

Aktif Bank tanışma kredisi kapsamında finansman edinecek düşük kredi notuna sahip müşterilere kredide banka tarafından 10 liradan başka masraf tahsil edilmemektedir. Bu konuda “aracı” vb. gibi kimseye itibar edilmemesi gerekir. Diğer ihtiyaç kredilerini inceleyerek en cazip krediyi bulabilirsiniz

Kredi Notu Düşük Olana Ne Kadar Kredi Veriliyor 2020?

Aktif Bank Tanışma Kredisi uyarınca kara listede olana kredi verilmektedir. “Kara listeye girdiğim için kredi alamıyorum” diyen müşterilere Aktif Bank’tan müjde niteliğinde bir haber geldi. Aktifbank kredi notu düşük olana kredi sağladığı kampanya uyarınca 2 bin Türk Lirası’na kadar likidite sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, kefil ya da teminat gösterebilecek olan vatandaşlar bu meblağın bir miktar daha yukarı çıkmasını da sağlayabilirler.

Düşük Kredi Notuna Kredi Hesaplama 2020

36 aya kadar vade imkanı ile borcunu geri ödeme imkanına kavuşan müşteri, aylık yaklaşık 107 liralık taksitlerle borcunu zorlanmadan geri ödeme imkanı yakalamaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak kendisinden 10 lira ücret kesilen müşterinin sigorta yaptırma zorunluluğu da bulunmamaktadır.