Bimcell TL Yükle Online ve Bimcell Lira Yükleme İşlemleri

Bimcell TL Yükle Online ve Bimcell Lira Yükleme İşlemleri

7 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Bimcell Türkiye GSM pazarına girdiği günden bu yana hızla büyümeye devam ediyor. Bimcell büyümeye yönelik attığı adımların yanı sıra müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda Bimcell lira yükleme ve Bimcell TL yükleme online işlemleri hız ve kolaylık kazanmış durumda. Bimcell kontör yükleme ile ilgili olarak haberimizde; Bimcell TL yükle online işlem nasıl yapılır, Bimcell lira yükle işlemi nasıl yapılır, Bimcell TL yükleme en az ne kadar gibi pek çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Bimcell Lira Yükleme Nasıl Yapılır? Bimcell Kontör Yükleme!

Bimcell TL yüklemenin pek çok farklı yöntemi vardır. Bimcell kontör yükleme yöntemleri aşağıda listelenmiştir. Bimcell TL yükleme nereden yüklenir diye soran vatandaşlar bu yöntemlere göz atabilir. Bimcell TL yükleme sorunu yaşıyorum ya da Bimcell kontör yükleyemiyorum diyen vatandaşlar da aşağıdan farklı yöntemleri inceleyerek diğer yöntemlerle yükleme işlemine yönelebilmektedirler.

  • Bim mağazalarından Bimcell TL yükleme
  • Bim resmi internet sitesinden TL yükleme
  • Bim müşteri hizmetlerinden TL yükleme
  • Online bankacılık üzerinden Bimcell TL yükleme

Bim mağazalarından Bimcell lira yükleme işlemi nakit ya da kredi kartı ile yapılabilmektedir. Bim resmi internet sitesine girildiğinde sağ üst köşede yer alan “TL Yükle” butonu tıklanarak burada açılan pencereden lira miktarı ve kredi kartı bilgisi girilerek TL yüklenebilmektedir. Turkcell kredi başvuru ve Turkcell kredi isteme hakkında detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri TL Yükleme!

Bimcell müşteri hizmetlerinden de kredi kartı aracılığı ile lira yükleme işlemi yapılabilmektedir. Bimcell müşteri hizmetleri numarası 444 4 551 olarak Bim tarafından açıklanmıştır. 444 4 551 numaralı Bimcell müşteri hizmetleri müşterilere kontör yükleme işleminde yardımcı olmaktadır. Ayrıca vatandaşlar müşterisi oldukları bankaların bankacılık uygulamalarını kullanıyorlar ise buradan da Bimcell kontör yükleme işlemi yapabilmektedirler.

Bimcell TL Yükle Online İşlemi Nasıl Yapılır? Bimcell Online TL Yükleme!

Online Bimcell TL yükleme işlemi yukarıda anlatıldığı üzere Bimcell resmi internet sitesinden yapılabilmektedir. Ayrıca online bankacılık uygulamalarından da bu işlem yapılabilir. Vodafone cep avans ile ilgili detaylı bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Bimcell En Az Kaç TL Yüklenir? Bimcell TL Yükleme En Az Ne Kadar?

Bimcell’de en az 20 lira yükleme bulunmaktadır. Bimcell TL yükleme en düşük 20 liradan başlamakta ve 5’er 5’er artmaktadır. Tek seferde Bimcell en fazla TL yükleme ise 50 liradır. Yani müşteriler Bimcell hatlarına 20 TL ile 50 TL arasında tek seferde yükleme yapabilmektedirler.

Bimcell TL Sorgulama, Bimcell Lira Sorgulama, Bimcell Kontör Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell TL sorgulama cep telefonlarında “*123#” tuşlanarak yapılabilir. Ayrıca Bimcell lira sorgulama 9333 aranarak sesli şekilde de yapılabilir. Bimcell kontör sorgulama her iki yöntemde de ücretsizdir.

Bimcell TL Yükleme Mobil Bankadan Olur Mu?

Bimcell TL yükleme mobil bankadan yapılabilmektedir. Ülkemizdeki pek çok bankanın mobil bankacılık uygulamasında kontör yükleme seçeneği bulunmaktadır.

İşcep Bimcell TL Yükleme Var Mı?

İşcep Bimcell TL yükleme, Ziraat mobil TL yükleme vb. gibi pek çok banka Bimcell TL yükleme işlemi mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yapılabilmektedir.