Bankaların Yılbaşı Kredileri 2020!

Bankaların Yılbaşı Kredileri 2020!

18 Aralık 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Yeni yıl yaklaşırken kutlamalar için hazırlıklar da devam ediyor. Yılbaşı her ne kadar eğlenmek için bir fırsat olsa da elbette ekstra masraflar çıkıyor. Yeni yıla girerken nakit sıkıntısı yaşamak istemeyenler için bankalar yeni yıl kredi kampanyaları hazırlamışlardır. Pek çok banka yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında uygun maliyetli, uzun vadeli finansman olanağı sunmaya çalışmaktadır. İşte bankaların yılbaşı kredileri 2020 kampanyaları…

Bankaların Yılbaşı Kredileri Faiz Oranları! Bankaların Yılbaşı Kredi Kampanyaları!

QNB Finansbank yılbaşı kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Banka 60 aya varan vade fırsatları ile tüketicinin kredi geri ödemelerini maddi zorluk çekmeden geçekleştirmeleri için imkan sağlamaktadır.

Garanti yeni yıl kredisi kampanyası dahilinde 60 aya varan vade fırsatı sunulmaktadır. Uzun vade süresi ile müşterisine kolay ödeme imkanı sunan Garanti yeni yıl kredisi faiz oranı yüzde 0,99’dan başlamaktadır. Garanti yılbaşı kredisi faiz oranları müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir.

Bankaların mevduat faizi indirimi haberi için buraya göz atabilirsiniz.

Vakıfbank yeni yıl kredisi faiz oranı yüzde 1,25 olarak deklare edilmiştir. Kredi ürünü dahilinde 60 aya varan vade imkanı sunulmaktadır. Vakıfbank yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 3 ay erteleme fırsatı sunmakla birlikte müşterinin gelir durumuna göre ödeme yapma imkanı da sağlamaktadır.

Denizbank yılbaşı kredisi kapsamında aylık yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Denizbank yılbaşı kredi kampanyası dahilinde vade süresi maksimum 60 ay olarak belirlenmiştir. Denizbank yeni yıl kredisi başvurusu Denizbank şubelerinden yapılabileceği gibi cep telefonundan SMS ile de yapılabilmektedir.

İş Bankası yılbaşı kredisi 2020 kapsamında kişiye özel faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Faiz oranı kredi kullanacak müşterinin kredi notuna, kullandığı kredi tutarı ve vade süresine göre farklılık göstermektedir. İş Bankası yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 60 aya varan vade fırsatları bulunmaktadır. İş Bankası yeni yıl kredisi 2020 olanağından faydalanarak finansman sağlamak için İşbank şubelerinden, İş Bankası mobil ve internet şubesinden, cep telefonundan SMS ile, İş Bankası telefon bankacılığı ile, İşbank ATM’lerinden başvuru yapılabilmektedir.