Anında Bir Kuruş Masrafsız Kredi Fırsatı Enpara’dan!

Anında Bir Kuruş Masrafsız Kredi Fırsatı Enpara’dan!

9 Şubat 2017 0 Yazar: Emine Zaman

QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık uygulaması konumunda olan Enpara, müşterilerine cazip bir kredi imkanı sunuyor. Anında kredi, internet üzerinden edinilebilmekte ve müşteriye bir kuruş masraf yansıtılmamaktadır. Enpara masrafsız kredi ürünü ile piyasada bulunan farklı masrafsız kredi seçeneklerinin önüne geçmektedir. Zira enpara masrafsız kredi kapsamında müşterilerden dosya masrafının yanı sıra sigorta bedeli de almamaktadır. Kredi kampanyasının isminin bir kuruş masrafsız kredi şeklinde olması da bu sebepledir.

Masrafsız kredi denildiğinde genellikle ifade edilen “kredi tahsis ücreti olmayan” kredilerdir. Enpara’nın masrafsız kredisinde ise hiçbir masraf tahsilatı bulunmamaktadır. Kullanılan kredi tutarı tam olarak müşterinin eline geçmektedir. Müşteriler kullandıkları kredi meblağına uygulanan faiz oranı ile geri ödemelerini tercih ettikleri vade diliminde gerçekleştirme imkanına kavuşmaktadırlar.

Masrafsız Kredi Hesaplaması ve Masrafsız Kredi Faiz Oranları

Enpara’nın anında kredi uygulamasında 48 aya kadar vade imkanı ile vatandaşlara likidite sunulmaktadır. 12 aya kadar vade tercihi ile finansman edinen müşteriye aylık yüzde 1,38 faiz oranı uygulanırken, 13 ila 24 ay aralığında vade tercih edenler için faiz oranı aylık yüzde 1,37’dir.

25 ila 36 ay aralığında vade tercih ederek kredi kullananlar için faiz oranı aylık yüzde 1,36 ve 37 ila 48 ay arası vade tercihinde bulunan vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 1,35 seviyesindedir.

Enpara masrafsız kredi kapsamında edinilebilecek azami kredi meblağı 30 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. 30 bin lira anında kredi kullanan ve kredi meblağını tam olarak elde eden müşteri bankaya geri ödemelerin 48 ay vadede yapmak isterse aylık geri ödeme tutarı 904 Türk Lirası olacaktır. Toplamda müşterinin cebinden çıkacak meblağ ise 43 bin 391 lira olacaktır. Farklı cazip kredileri de inceleyerek en doğru kredi tercihinde bulunabilirsiniz. Enpara Kredi Kartı ne zaman çıkıyor?