Anadolubank ATM Para Çekme Limiti 2020

Anadolubank ATM Para Çekme Limiti 2020

12 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Ülkemiz özel sektör bankalarından olan Anadolubank 112 şubesi ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sunduğu bankacılık ürünleri ile Anadolubank müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamakta, kredi kartı çeşitleri ile kolay ve avantajlı alışveriş olanağı sağlamakta, mevduat ürünleri ile de birikimlerinizi güvende tutma ve değerlendirme fırsatı sunmaktadır. Bunlar gibi daha pek çok ürünü müşterileri için tasarlayan banka ATM’leri ile de hızlı ve kolay bankacılık hizmeti vermektedir. Günün her anında hizmet veren Anadolubank ATM’lerinden yapılabilen işlemler, Anadolubank ATM işlem limitleri, Anadolubank ATM para çekme limiti 2020 hakkında her şey yazımızda yer almaktadır.

Anadolubank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Anadolubank ATM Para Çekme Limit Arttırma 2020!

Anadolubank ATM’lerinden günlük çekilebilecek para limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Bu limit kartla yapılan para çekme işlemi için geçerlidir. Anadolubank ATM kartsız para çekme işlem limiti farklıdır. Anadolubank ATM para limitini aşkın bir tutar çekilmek istediğinde banka komisyon tahsil etmektedir. Komisyon ödemeden para çekmek için limitinizi artırmanız gerekmektedir. Anadolubank ATM para çekme limit arttırma işlemi için bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Anadolubank çalışma saatleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Anadolubank ATM Para Yatırma Limiti 2020!

Anadolubank ATM’lerinden kendi hesabınıza ya da başka bir hesaba para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Anadolubank ATM’lerinden tek seferde maksimum 40 banknot yatırılabilmektedir. Yatırılabilen en büyük banknot ise 200 TL’dir.

Anadolubank ATM İşlem Limitleri 2020! Anadolubank ATM İşlem Ücretleri 2020!

Anadolubank ATM’lerinden para çekme, para yatırma, havale, virman, Anadolubank hesap bakiyesi öğrenme, Anadolubank bakiye sorgulama, hesap özeti alma, şifre değiştirme, fon işlemleri, Anadolubank maaş sorgulama, kredili mevduat hesabından kredi kullanma, vb. gibi pek çok işlem yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra ortak ATM’lerden de pek çok işlem ücreti mukabilinde gerçekleştirilebilmektedir. Anadolubank ATM ve Anadolubank ortak ATM’lerden yapılabilen bazı işlem ücretleri şu şekildedir:

  • Anadolubank ATM havale ücreti 5 TL’dir.
  • Diğer banka ATM’lerinden para çekme ücreti, çekilen tutarın % 1,15’i + 1,04 TL’dir.
  • Diğer banka ATM’lerinden bakiye sorma 0,27 TL’dir.
  • Diğer banka ATM’lerinden para yatırma ücreti, yatırılan tutarın % 1,15’i + 1,04 TL’dir.
  • Diğer banka ATM’lerinden kredi kartı borcu ödeme ücreti, yatırılan tutarın % 1,15’i + 1,04 TL’dir.
  • Diğer banka ATM’lerinden kredi kartı limiti sorgulama ücreti 0,27 TL’dir.

Anadolubank çalışma saatleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.