Akbank Kredi Kartları Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Akbank Kredi Kartları Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

18 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Akbank kredi kartı çeşitleri ile ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarın. Taksit avantajı, bol chip para, avantajlı kampanyaları ile Akbank kredi kartları ile hizmetinizde. Naktiniz olmadığında dahi nakit avans özelliği sayesinde Akbank kredi kartlarından istediğiniz an nakit çekebilirsiniz. Akbank kredi kartları çeşitlerinin arasından size en uygun olanını temin ederek, keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Akbank kredi kartları ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi Akbank Kredi Kartları Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama başlıklı yazının devamında bulabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru ve Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu!

Aşağıda listelenen kredi kartlarından kendine en uygununu tercih eden kişi, Akbank kredi kartı başvurusu için Akbank şubelerine başvuru yapabilir. Yahut Akbank resmi internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapılabilir. Ayrıca Akbank müşteri hizmetleri üzerinden de kredi kartı başvurusu yapılabilir.

Akbank kredi kartı başvurusu sonucu takibi Akbank resmi internet sitesinde yer alan “Başvurum Nerede” sekmesi altında yapılabilir. Akbank kredi kartı başvuru sonucu banka tarafından müşterinin telefonuna SMS ile de bildirilebilmektedir. Bu kanallardan sonuç alamayan müşteri Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvuru sonucu hakkında bilgi talebinde bulunabilmektedir.

Akbank Kredi Kartları, Akbank Kredi Kartı Ürünleri

Akbank Neo Kart

 • Akbank Neo Kart ile yapılan alışverişlerde chip para kazanabilir kazandığınız chip paraları Akbank üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. 1 chip para, 1 TL’ye eşittir.
 • Neo kredi kartı ile indirim kampanyalarını takip ederek, ilgili sektörlerde yapacağınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz.
 • Akbank Neo Kart ile internetten de alışveriş yapılabilmektedir.
 • Neo Kart sahibi iseniz, nakit çekmek için ATM’ye gitmenize gerek kalmaz. Neo POS Para özelliği sayesinde en az 10 TL’lik alışverişlerde 100 TL’ye kadar nakit avansı anında kasadan temin edebilirsiniz.
 • Akbank Neo kredi kartı ile taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Akbank Neo Kart Çeşitleri

 • Neo Kart: Neo kredi kartı ile yurt içi, yurt dışı ve internet alışverişlerinizi yapabilir, taksit seçeneklerinden faydalanabilir, nakit avans çekebilirsiniz.
 • Neo 1e1: Birebir müşterilere özel banka kartıdır. Nakit çekim ve alışveriş limitleri kişiye özel olarak belirlenmektedir.
 • Neo Private: Özel bankacılık müşterileri için olan karttır.
 • Neo Business: Şirketlerin yurt içinde ve yurt dışında kullanımlarına özel üründür.
 • Neo Ek Kart: Asıl banka kartınıza bağlı olarak oluşturulan, eşinize, çocuklarınıza vs. çıkarttırabileceğiniz karttır.

Akbank Axess Kredi Kartı

Axess kredi başvurunuzu internetten yapabilirsiniz, şubeye gitmenize gerek kalmadan kartınız ayağınıza kadar gelir. Akbank Axess kredi kartı ile yapılan alışverişlerde chip para kazanma imkanı bulunmaktadır. Akbank kredi kartı Axess dahilinde otomatik ödeme talimatı ile fatura ödemeleri gerçekleştirilebilmektedir. Axess kampanyalarını takip ederek ekstra chip para kazanabilir ve bu chip paraları Axess üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz.

Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank Wings kredi kartı harcadıkça mil kazandıran kredi kartıdır. Akbank Wings ile yapılan alışverişlerde Mil Puan birikirken, Axess üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde de chip para birikmektedir. Biriken chip paralar Mil Puana dönüşerek, daha çok seyahat imkanı sunmaktadır.

Akbank Free Kredi Kartı

 • Free Kart kapsamında yıllık kart ücreti tahsil edilmemektedir.
 • Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart ile istediğiniz kampanyaya katılabilir, istemediğiniz kampanyanın dışında kalabilirsiniz.
 • Free Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde chip para kazanılmaktadır.
 • Free Kart kapsamında otomatik ödeme talimatları verilebilmektedir.
 • Akbank Free Kart ile peşin yapılan alışverişler uygun faiz oranı ile taksitlendirilebilmektedir.
 • Akbank yıllık ücret alınmayan Free Kart kapsamında, diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı taksitli borç transferi dahilinde Free Kart’a transfer edebilir, borcunuzu taksit taksit ödeyebilirsiniz.

Akbank aidatsız kredi kartı Free Kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Gençlere Özel Akbank Kredi Kartı Axess exi26 Kredi Kartı

 • Axess exi26, 26 yaş altına özel tasarlanmış kredi kartıdır.
 • Akbank Axess exi26 ile Axess üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde chip para kazanılmaktadır. Ayrıca kampanyalar kapsamında ekstra chip para kazanılabilmektedir.
 • Akbank gençlere özel kredi kartı Axess exi26 dahilinde taksitli alışveriş ya da erteleme imkanı bulunmaktadır.

Size en uygun kredi kartını bulmak için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Kullanıma Açma Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı kullanıma açma işlemi Akbank müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilir. Akbank kredi kartı şifre belirleme işlemi SMS ile; “KKSIFRE” yazılıp bir boşluk bırakılarak şifre alınmak istenilen kredi kartının son 4 hanesi yazılarak 4425’e kısa mesaj gönderilmelidir. (Örnek: KKSIFRE 5678). Akbank Kredi Kartları Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama haberi akabinde diğer banka kredi kartları bilgilerine de sitemiz kredi kartı kategorisinden, yukarıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Akbank kredi kartı başvuru sonucu belli olduktan sonra Akbank kredi kartı basım süresi 1 hafta civarındadır. Akbank kredi kartı teslim süresi de genellikle 1 hafta ile 3 hafta aralığında tamamlanmaktadır.