Yapı Kredi Çiftçi Kart Yapı Kredi Verimli Kart

Yapı Kredi Çiftçi Kart Yapı Kredi Verimli Kart

27 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Yapı Kredi’nin çiftçilerimize, üreticilerimize özel kredi kartı ürünü Verimli Kart’tır. Yapı Kredi bireysel ve KOBİ alanında sunduğu hizmetin yanı sıra tarımsal alanda faaliyet gösteren çiftçilere özel ürünler de hazırlamaktadır. Bu ürünlerden biri de çiftçilere ödeme kolaylığı sağlayan, geniş vade imkanı sunan Verimli Kart’tır. Yapı Kredi çiftçi kart Yapı Kredi Verimli Kart hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Yapı Kredi Verimli Kart tarımsal alanda yapacağınız alışverişlerinizde ödeme kolaylığı sunmaktadır. 6 aya kadar vadelerde ödenebilen tarım harcamalarınızda faizsiz ödeme fırsatından faydalanabilirsiniz. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarınızı Yapı Kredi çiftçi kart ile karşılayabilirsiniz. Nakit çekim limiti müşteri özelinde değişmektedir.

Yapı Kredi Çiftçi Kart Yapı Kredi Verimli Kart Özellikleri

Yapı Kredi Verimli Kart her biri çiftçiler için hususi olarak düşünülmüş özellikler barındırmaktadır. Sektöre özel gelişmiş seçenekler sunan Yapı Kredi Verimli Kart özellikleri aşağıda listelenmiştir.

  • Yapı Kredi Verimli Kart çiftçilerin zirai ihtiyaçlarını karşılamada kolaylık sağlamaktadır.
  • Yapı Kredi Verimli Kart kapsamında 6 aya varan vade, faizsiz ödeme ve hasat dönemlerinde ödeme yapma imkanı bulunmaktadır.
  • Yapı Kredi tarım kart Verimli Kart ile üreticilerimiz tohum, gübre, ilaç, fide, fidan, akaryakıt, vb. gibi zirai harcamalarını yapabilmekte ve bu harcamalarını 6 aya kadar olan vadelerde 0 faiz ile ödeyebilmektedirler.
  • Bunun yanı sıra banka Yapı Kredi Verimli Kart ile anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan tarımsal harcamalara hasat dönemlerinde ödeme imkanı sunarak çiftçilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Acil nakit ihtiyacı duyduğunuzda Yapı Kredi Verimli Kart ile Yapı Kredi ATM’lerinden ve Yapı Kredi şubelerinden nakit çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tarım alanında faaliyet gösteren çiftçiler TARSİM sigorta primlerini de Yapı Kredi Şube ve ATM’lerinden Yapı Kredi Verimli Kart ile yapabilirler.
  • Bunların yanı sıra Yapı Kredi Verimli Kart’ın çiftçilerimize özel sunduğu farklı avantajlar da bulunmaktadır.
  • Tüm bu avantajlardan faydalanmak, Yapı Kredi Verimli Kart başvurusu yapmak için Yapı Kredi şubelerine uğrayabilir ya da bankanın resmi internet sitesinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank çiftçi kart Akbank Tarım Kart hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.