İşCep’ten Western Union Para Alma İş Bankası ATM Western Union

İşCep’ten Western Union Para Alma İş Bankası ATM Western Union

12 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Yurtdışından Türkiye’ye para göndermek ya da Türkiye’den yurtdışına para göndermek her geçen gün daha da kolaylaşan ve ucuzlayan bir işlem. Yurtdışından Türkiye’ye para gönderme ya da Türkiye’den yurtdışına para gönderme işlemi giderek kolaylaşıyor. Hem yurtdışından Türkiye’ye para gönderme hem de Türkiye’den yurtdışına para gönderme imkanı tanıyan sistemlerden birisi olan Western Union ile İşbank işbirliği de bu noktada önemli bir yardımcı. Artık İşCep’ten Western Union para alma, Western Union İş Bankası ATM ve İş Bankası internet şubesi aracılığıyla da para gönderme ve para almaya imkan tanıyor.

Hem yurtdışından Türkiye’ye para gönderme seçenekleri ve hem de Türkiye’den yurtdışına para gönderme seçenekleri konusunda sitemizde daha önce pek çok farklı yöntem kaleme aldık ve yurtdışından Türkiye’ye para gönderecekler ile Türkiye’den yurtdışına para göndereceklere bahse konu seçenekleri tanıtmaya çalıştık. Bu yazımızda da hemen herkes tarafından bilinen bir para transfer sistemi olan Western Unioun sisteminin artık İş Bankası Bankamatikleri, İşcep ve İş Bankası internet Şubesi vasıtası ile de kullanılabileceğini açıklayacağız. Diğer yurt dışı para transferi seçenekleri, ücretsiz yurt dışı para transferi, ücretsiz Türkiye’ye para transferi için de buraya göz atabilirsiniz.

Western Union İş Bankası ATM!

Western Union işlemi geçtiğimiz yıllarda ancak Türkiye’de banka şubeleri ve PTT şubeleri ile hizmet vermekteydi. İş Bankası da Western Union ile para gönderme ve para alma imkanını şubelerinden sağlamaktaydı. Bu hizmet halen devam etmekte. Bunun yanı sıra İş Bankası artık ATM’leri vasıtası ile de Western Union sisteminden para gönderip almaya imkan tanıyor.

Western Union İşbankası ATM’lerinden para gönderimi ya da para alma işlemi kolayca yapılabiliyor. Bunun için İş Bankası ATM Western Union menüsünü kullanmak yeterli oluyor. İş Bankası Western Union para gönderimi ya da para alımı için tercih edilebilecek para birimleri TL, dolar ve Euro olarak ön plana çıkıyor. Diğer yurt dışı para transferi seçenekleri, ücretsiz yurt dışı para transferi, ücretsiz Türkiye’ye para transferi için de buraya göz atabilirsiniz.

İşCep’ten Western Union Para Alma ve Western Union İş Bankası İnternet Şubesi!

İş Bankası ATM’leri haricinde artık Western Union ile para gönderme ve para alma işlemleri İşcep ve İş Bankası internet şubesi aracılığı ile de kolayca yapılabilmektedir. Bu sayede banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden Western Union İşbank internet şubesi veya İşcep para gönderimi / para alımı yapılabilir.