Vadeli Mevduat 2020 Hoş Geldin Faizi ING’den!

Vadeli Mevduat 2020 Hoş Geldin Faizi ING’den!

24 Aralık 2019 0 Yazar: Şerife Uslu

Vadeli mevduat 2020 hoş geldin faizi ING’den geldi. E- Turuncu Hesap ING’nin şubesi olmayan, yeni nesil vadeli mevduat hesabıdır. Dijital çağa ayak uyduran ING mevduat hesabı ile yüzde 12 hoş geldin faizi sunuyor. ING mevduat hesabı e- turuncu ile bankacılık işlemleri dijital kanallardan yapılabilmektedir. E- Turuncu hesabı, ING ATM’lerinden, ING internet ve mobil bankacılıktan ve ING telefon bankacılığından açılabilmektedir.

ING Vadeli Mevduat 2020 Turuncu Ekstralılara Yüzde 12 Hoş Geldin Faizi!

ING e- Turuncu hesap dahilinde turuncu ekstralılara tam 1 yıl boyunca güncel hoş geldin faizi imkanı sunuyor. Söz konusu mevduat faiz oranı daha önce ING Turuncu Hesap açmamış müşterilere uygulanmaktadır. Hoş geldin faiz oranı piyasa koşullarına göre güncellenmekte olup aşağı ya da yukarı yönlü revize edilmektedir.

Kredi notu yükseltme nasıl yapılır, kredi notum eden düşük hakkında merak ettikleriniz için buraya göz atabilirsiniz.

ING turuncu ekstra mevduat hesabı sahibi olanlar için pek çok avantaj sunulmaktadır. Söz konusu mevduat hesabının avantajlarından şubeye gitmeden, dijital kanallardan daha avantajlı faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Söz konusu hesabı açmak için her hangi bir alt limit bulunmamaktadır. Aylık maaşınız kadar bir miktarla ING turuncu hesap açtırabilirsiniz. Ayrıca maaşınız hesapta durduğu müddetçe kazanmaya devam etmektedir. ING e- turuncu hesap kapsamında hoş geldin faizi 1 yıl boyunca geçerlidir ve turuncu ekstralı olanlara ekstra avantajlar bulunmaktadır.

ING E- Turuncu Hesap ile Vade Bozulmadan Para Çekme/ Yatırma Yapılabilir Mi?

ING e- turuncu hesap ile ING mobil bankacılık ya da ING internet bankacılığından gerçekleştirilen işlemlerde masraf ödenmemektedir. EFT ve havale gibi işlemler ücretsiz olarak yapılabilmektedir. ING e- turuncu hesap vadeli mevduat hesabı olmasıyla birlikte para yatırma ve para çekme gibi işlemlerde vade bozulmamaktadır. Söz konusu vadeli mevduat hesabında faiz günlük olarak işlemektedir.

Merkez Bankası beklenti anketi nedir hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

ING vadeli mevduat faiz hesaplama hafta sonu için şu şekilde olmaktadır. Cuma günü itibarı ile 3 gecelik faiz almak üzere hesap bağlanır. Hafta sonu hesaptan para çekme işlemi gerçekleşirse faiz hesapta kalan tutara işler. Hesap para yatırıldığı durumda ise, cuma günü saat 17.00’a kadar hesaba yatırılan para üzerinden faiz işletilmektedir. E- Turuncu vadeli mevduat faizleri hesaptaki bakiye ve vade süresine göre farklılık gösterebilmektedir.

Vadeli Mevduat Hesaplama ING 10.000 TL!

ING e-turuncu ekstralı olan bir müşteri 10.000 TL tasarrufunu yüzde 12 hoş geldin faizi ile 90 gün vadeye yatırdığında vade sonunda net tutar 10.251,51 TL olur. TL vadeli mevduat stopaj oranı (vergi kesintisi) yüzde 15 şeklindedir.