Türkiye Finans Öğrenci Kredi Kartı Happy Kart

Türkiye Finans Öğrenci Kredi Kartı Happy Kart

5 Mayıs 2020 1 Yazar: Emine Zaman

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Türkiye Finans Katılım Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürünler hazırlamaktadır. Konut finansmanından tüketici finansmanına, kredi kartlarından KOBİ’ye özel ürünlere kasar geniş bir skala da hizmet veren Türkiye Finans öğrenci kredi kartı Happy Kart ile de müşterilerini memnun etmektedir.

Türkiye Finans Öğrenci Kredi Kartı Happy Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans Happy Kart başvurusu Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden, iletişim merkezinden yapılabileceği gibi, SMS ile ve bankanın resmi internet sitesinden de yapılabilmektedir. Türkiye Finans Happy Card başvuru sonucu da yine bankanın resmi internet sitesinden ve şubelerinden öğrenilebilmektedir. Happy Kart hakkında merak ettiğiniz özellikleri, yazının devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Card Özellikleri

  • Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card ile peşin ve taksitli alışveriş yapabilir, alışveriş yaptıkça da bonus kazanabilirsiniz.
  • Happy Kart dahilinde kazanılan bonusları bonus üye iş yerlerinde kullanarak, alışverişinize keyif katabilirsiniz.
  • Happy Kart Garanti Bankası ile Türkiye Finans iş birliği ile bonus özelliğine sahip olarak Türkiye Finans tarafından çıkarılan bir kredi kartıdır.

Türkiye Finans Happy kredi kartı dahilinde kazanılan puanlar puan transferi uygulaması sayesinde transfer edilerek birleştirilebilir. Birleşen bonuslarınızla alışverişinize devam edebilirsiniz.

Puan transferi için ilgili kartların her ikisinin de Happy Kart olması yahut bir Türkiye Finans kredi kartından bir başka Türkiye Finans kredi kartına yapılıyor olması gerekmektedir. Türkiye Finans Happy Kredi Kartı kapsamında nakit avans çekilebilmektedir.

  • Happy Card dahilinde kazanılan puanlar müşteri isterse vakıf ya da derneklere bağışlanabilmektedir.
  • Türkiye Finans Katılım Bankası Happy kredi kartı limit artımı SMS, iletişim merkezi ya da bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile talep edilebilmektedir.
  • Türkiye Finans Happy Kart temassız özelliğe sahiptir. Happy Card ile temassız okuyucu bulunan her iş yerinde 250 TL ve altındaki meblağlarda yaptığınız alışverişleri şifre ve imzaya gerek kalmadan ödeyebilirsiniz.

Happy Kart ile talimat vererek fatura, düzenli ödenen taksitler vb. gibi ödemelerinizi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylece fatura takip etmek zorunda kalmazsınız. Türkiye Finans Happy kredi kartı dahilinde sevdiklerinize ek kart çıkartabilirsiniz.

Size uygun diğer kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.