Türkiye Finans ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Türkiye Finans ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Türkiye Finans Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensiplerine göre bankacılık hizmeti vermektedir. Türkiye Finans geniş şube ağı, mobil şubesi, internet şubesi, telefon bankacılığı kanalları ile müşterilerine daima destek olmanın yanı sıra ATM bankacılığı ile de kolay ve hızlı bankacılık işlemleri gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Türkiye Finans ATM işlem limitleri, işlem ücretleri, Türkiye Finans ATM işlemleri, bankanın şubelerindekinden farklıdır. Türkiye Finans ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda bu konular hakkında merak ettiklerinizi detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Türkiye Finans ATM  Günlük Para Çekme Limiti 2020! Türkiye Finans ATM Para Çekme Limit Artırma 2020!

Türkiye Finans Katılım Bankası ATM’lerinden günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir. 2.000 TL Türkiye Finans AM’lerinden kart ile çekebileceğiniz maksimum tutardır. Bu tutar size yetersiz kalıyorsa ATM limit artırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans para çekme limiti artırma işlemi için banka şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Türkiye Finans banka kartınız ile ortak ATM’lerden ya da diğer ATM’lerden yapacağınız para çekme işlemi için 1,04 TL+ çektiğiniz tutarın %1,15’i tahsil edilmektedir. Başka ATM’lerden yapacağınız bakiye sorma işlem bedeli ise 0,27 TL’dir.

Türkiye Finans ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020! Türkiye Finans QR Kod Para Çekme İşlemi!

Türkiye Finans bankamatik kartsız para çekme işlemi yapılamamaktadır. Türkiye Finans çalışma saatleri ve günleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Türkiye Finans ATM Para Yatırma Limiti 2020! Türkiye Finans ATM Kartsız Para Yatırma Limiti 2020!

Türkiye Finans Katılım Bankası bankamatiklerinden kartınız ile ya da kartsız olarak para yatırma işlemi gerçekleştirebilirisiniz. Türkiye Finans ATM para yatırma limiti minimum 5 TL, maksimum ise 50.000 TL’dir. Türkiye Finans ATM kartsız para yatırma limiti ise minimum 5 TL, maksimum ise 18.000 TL’dir.

Türkiye Finans Nakit Avans Nasıl Çekilir 2020? Türkiye Finans Nakit Avans Çekme Ücreti 2020!

Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kart (finansman kartınız) ile nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Nakit avans çekim işlemini ATM’lerden olduğu gibi banka şubelerinde de gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Finans nakit avans çekim ücreti 4 TL’dir.

Türkiye Finans ATM İşlemleri! Türkiye Finans ATM İşlem Ücretleri 2020!

  • Türkiye Finans ATM kredi kartı borcu ödeme limiti kartlı/ kartsız 18.000 TL,
  • Türkiye Finans ATM cep telefonuna TL yükleme limiti 200 TL,
  • Türkiye Finans ATM havale limiti 10.000 TL,
  • Türkiye Finans ATM döviz alış limiti 30.000 TL,
  • Türkiye Finans ATM döviz satış limiti 30.000 TL’dir.

Türkiye Finans çalışma saatleri ve günleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.