Turkish Bank Kredili Mevduat Hesabı Turkish Bank KMH

Turkish Bank Kredili Mevduat Hesabı Turkish Bank KMH

23 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Kredili mevduat hesabı, vadesiz mevduat hesabında para olmadığında dahi nakit çekim ya da harcama yapabileceğiniz bir kredi ürünüdür. Turkish Bank kredili mevduat hesabı kapsamında uygun faiz oranı ile limitiniz dahilinde finansman sağlayabilirsiniz. Turkish Bank avans hesap hakkında merak ettiğiniz detayları yazının devamında bulabilirsiniz.

Turkish Bank Kredili Mevduat Hesabı Başvuru Turkish Bank KMH Başvurusu

Turkish Bank ek hesap başvurusu yapmak için Turkish Bank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi bankanın resmi internet sitesinden de başvuru yapabilirsiniz. Turkish Bank kredili maaş hesabı, Turkish Bank avans hesap, Turkish Bank ek hesap, Turkish Bank KMH olarak da söylenebilmektedir.

Turkish Bank Ek Hesap Başvuru Belgeleri ve Turkish Bank Avans Hesap Limiti!

Turkish Bank Kredili Mevduat Hesabı başvuru işlemleri için Turkish Bank’ta hali hazırda bir vadesiz hesap sahibi olmak gerekmektedir. Bununla birlikte Turkish Bank’a ek hesap başvurusu vadesiz hesap açtırma işlemi ile birlikte aynı anda yapılabilmektedir. Bankanın KMH başvurusu için istediği belgeler; ikametgah ilmuhaberi (ya da bunun yerine geçebilecek son 3 aya ait fatura), kimlik ya da kimlik yerine geçebilecek pasaport, ehliyet vb. ile aylık düzenli geliri gösterecek belge ibrazı şeklindedir. Turkish Bank ek hesap limiti müşterinin aylık geliri doğrultusunda banka tarafından tayin edilecektir.

Turkish Bank Avans Hesap Özellikleri

  • Turkish Bank kredili maaş hesabı vadesiz mevduat hesabınıza bağlı bir ek hesaptır.
  • Ansızın oluşan nakit ihtiyaçlarınızda Turkish Bank ek hesap kapsamında finansman sağlayabilirsiniz.
  • Turkish Bank avans hesap hesabınıza bağlı olan, kullanmadığınızda hiçbir masraf ödemeyeceğiniz, hazırda duran mini bir kredi ürünü olarak da tanımlanabilir.

Turkish Bank ek hesap koşullarından faydalanarak düzenli ödemelerinizi, otomatik ödemelerinizi yapabilirsiniz. Böylece nakdiniz olmasa dahi ödemelerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

  • Turkish Bank kredili maaş hesabı dahilinde kullandığınız tutar, hesabınızda eksi bakiye olarak görünmektedir.
  • Hesabınıza para girişi olduğunda öncelikle eksi bakiye kapanır, kalan tutar ise artı bakiye olarak görünmektedir.

Kredili mevduat hesabı kapsamında kullanılan tutara, kullanıldığı gün boyunca faiz işlemektedir. Yani 100 TL nakit çekim yapıp 2 günün sonunda parayı yatırdı iseniz, yalnızca 100 TL’ye 2 günlük faiz işlemektedir.

– Turkish Bank avans hesap ile limitiniz dahilinde alışveriş ve nakit çekim yapabilirsiniz.

  • Turkish Bank kredili mevduat hesabınızı kontrol etmek ve bilgilerinizi güncellemek için Turkish bank şubeleri, Turkish Bank internet şubesi, Turkish Bank ATM’leri ve Turkish Bank iletişim hattını kullanabilirsiniz.

Diğer bankaların kredili maaş hesaplarını incelemek için buraya göz atabilirsiniz.