Turkish Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

Turkish Bank ATM Para Çekme Limiti 2021!

3 Ocak 2021 0 Yazar: Suat Bulut

Ülkemizde uzun yıllardan beri varlığını sürdüren Turkish Bank, çeşitli nedenlerden dolayı sık sık el değiştirmiştir. Bu sebepten geniş bir şube ağı bulunmamaktadır. Turkish Bank 12 şubesi ve 12 ATM’si ile ülkemizde hizmet vermeye ve gelişip büyümeye devam etmektedir. Turkish Bank ATM işlemleri, Turkish Bank ATM para çekme limiti 2021 merak edilen konular arasında yer almakta olup yazımızda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Turkish Bank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2021! Turkish Bank ATM Para Çekme Limit Artırma 2021!

Turkish Bank bankamatiklerinden yapılan para çekim limitleri çektiğiniz karta göre değişebilmektedir. Örneğin ön ödemeli kartınız ile nakit çekim işlemi yapıyorsanız tek seferde maksimum 500 TL çekim yapabilirsiniz. Turkish Bank günlük çekim limiti de 5 bin TL kadardır, denilebilir. ATM para çekme limiti size yeterli gelmiyor ise limit artırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank ATM limi artırma işlemi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Turkish Bank hakkında detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Turkish Bank ATM Para Yatırma Limiti 2021!

Turkish Bank ATM’lerinden tek seferde maksimum 40 banknot yatırılabilmektedir. Turkish Bank günlük ATM para yatırma limiti ise 20 bin TL kadardır.

Turkish Bank ATM İşlem Ücretleri 2021!

Turkish Bank ATM’lerinden yapılan bazı işlemler ücretsizken, bazıları için ise ücret tahsil etmektedir. Turkish Bank’ın ATM’sinin bulunmadığı bölgelerde diğer banka ATM’lerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Diğer banka ATM’lerinden yapılan işlemler için tahsil edilen ücret, Turkish Bank tarafından alındığı için diğer tüm ATM’lerde işlem ücretleri aynıdır. Turkish Bank ATM işlem ücretleri şu şekildedir:

  • Turkish Bank ATM para çekme ücreti bulunmamaktadır.
  • Turkish Bank ATM havale ücreti bulunmamaktadır.
  • Turkish Bank ATM bakiye sorma ücreti bulunmamaktadır.
  • Turkish Bank ATM ekstre alma ücreti bulunmamaktadır.
  • Diğer banka ATM para çekme ücreti çekilen tutarın yüzde 1,15’i + 1,02 TL’dir.

– Diğer banka ATM bakiye sorma ücreti 50 kuruştur. Bu ücret bakiye sorduğunuz Turkis Bank kart çeşidine göre farklılık göstermektedir. Diğer banka ATM bakiye sorma işlemi ücretsiz de olabilmektedir. Turkish Bank hakkında detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Turkish Bank ATM Yapılabilen İşlemler 2021!

Turkish Bank ATM’lerinden pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemler başlıca; para çekme, para yatırma, bakiye sorma, nakit avans çekme, havale yapma, limit bilgileri görüntüleme, hesap ekstresi görüntüleme, şifre işlemleri, hızlı para çekme, kredi kartı ödemeleri şeklindedir.