Türk Telekom Selfy Kayıt Nasıl Yapılır Ücretli Mi?

Türk Telekom Selfy Kayıt Nasıl Yapılır Ücretli Mi?

15 Ağustos 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Ülkemizin en büyük üç GSM operatöründen biri olan Türk Telekom müşterilerine özel ürünler ve tarifeler geliştiriyor. Bu tarifelerden biri de “selfy”. Doğal olarak Türk Telekom selfy nedir sorusu şirketin müşterilerince çokça soruluyor. Hatta Türk Telekom’un eski adının hala kullanımda olduğunu düşünen vatandaşlar Avea selfy nedir şeklinde dahi bilgi almak isteyebiliyorlar. Türk Telekom Selfy Kayıt Nasıl Yapılır Ücretli Mi başlıklı haberimizde Türk Telekom selfy ile ilgili detaylı bilgi edinebilir, bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Nedir? Avea Selfy Nedir?

Türk Telekom selfy ne demek? Türk Telekom ya da Avea selfy, Türk Telekom’un gençler için hazırladığı hizmetler ve tariflerin yer aldığı bir gençlik dünyasıdır. Türk Telekom selfy yaş aralığı 7 ila 25’dir. 7 yaşından büyük ve 25 yaşından küçük olan herkes Türk Telekom selfye kayıt olabilir. Hattı babasının ya da bir başka aile büyüğünün üzerine kayıtlı olanlar da kendi TC Kimlik numaraları ile selfye kayıt olabilmektedirler. Bankaların öğrenci kredi kartları için de buraya göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Kayıt Nasıl Yapılır Ücretli Mi?

7 yaş ile 25 yaş arasındaki kişiler Türk Telekom Selfy’ye kayıt olabilirler. Türk Telekom selfy kayıt işlemi 4545’e SMS gönderilerek yapılabilir. Peki 4545 nedir? 4545 Avea’nın özel SMS numaralarından biridir. SMS ile Selfy üyelik aşağıdaki yöntemler ile yapılabilir.

  • Cep Telefonunun kısa mesaj kısmına “SELFY” yazılarak 4545’e SMS gönderilir.

Cep telefonun kendi üzerine değilse ve hat sahibi 25 yaşından büyükse bu durumda;

  • Cep Telefonunun kısa mesaj kısmına 7-25 yaş arasındaki bir kişinin TC Kimlik numarası yazılarak 4545’e SMS gönderilir.

SMS haricinde müşteri hizmetleri aranarak da SELFY kaydı yapılabilir. Bunun için 444 1 444 aranmalıdır. Bunun haricinde Türk Telekom bayileri de SELFY kaydı yapabilmektedir. Tek bir TC kimlik numarası ile ancak bir kişinin Selfy’li olabileceği unutulmamalıdır. Selfy kaydı için başka hiçbir belgeye ihtiyaç yoktur. Ayrıca Selfy’e geçmek için herhangi bir ücret de yoktur. Yani Selfy ücretsizdir. Öğrenci kredi ve öğrenci kredi kartı haberlerine buradan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Avantajları Nelerdir? Selfy Kampanya Takibi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom selfyli olmanın pek çok avantajı vardır. Bunların arasında bedava internet, bedava dakika ve SMS kampanyaları ile cazip paket seçenekleri başta olmak üzere; akıllı telefon kampanyaları, bedava yemek ya da kahve, ucuz yemek menüleri ve ucuz sinema biletleri sayılabilir. Tam da bu noktada selfy paketleri ve selfy avantajları, selfy kampanyaları nereden takip edilir sorusu akla geliyor. Selfy avantajları ve selfy kampanyaları, selfy resmi internet sitesi başta olmak üzere; selfynin sosyal mecralarda bulunan bütün hesaplarından takip edilebilir. Bunun için Facebook selfy, Instagram selfy, Twitter selfy, Snapchat selfy ve Youtube selfy sayfaları takip edilebilir.

Kaynak: https://www.turktelekom.com.tr/sayfalar/ana-sayfa.aspx