TEB Öğrenci Kredi Kartı ÜniversiTEB Bonus Card Nedir?

TEB Öğrenci Kredi Kartı ÜniversiTEB Bonus Card Nedir?

21 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

TEB öğrenciye özel kredi kartı ile avantajlı alışveriş, nakit çekim imkanı ve daha pek çok kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerine yönelik ürünler tasarlayan TEB öğrenciye kredi kartı ÜniversiTEB Bonus Card ile hizmet vermektedir. ÜniversiTEB kredi kartı dahilinde pek çok kolaylık ve öğrenciye özel kampanyalar bulunmaktadır. TEB öğrenci kredi kartı hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz. TEB Öğrenci Kredi Kartı ÜniversiTEB Bonus Card hakkında her şey…

TEB Öğrenci Kredi Kartı ÜniversiTEB Başvurusu

TEB öğrenci kredi kartı başvurusu TEB şubelerinden, resmi internet sitesinden, çağrı merkezinden ve CEPTETEB’den yapılabilmektedir. TEB öğrenci kredi kartı başvurusu sorgulama için TEB resmi internet sitesine girmeniz yeterlidir. Yahut da kredi kartı başvurusu yaptığınız kanal aracılığı ile TEB öğrenci kredi kartı başvuru sorgulama yapabilirsiniz.

TEB Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

  • TEB öğrenciye kredi kartı kapsamında peşin alışveriş, taksitli alışveriş, nakit çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Acil nakit ihtiyaçlarınızda ÜniversiTEB dahilinde nakit çekebilirsiniz.
  • ÜniversiTEB Bonus Card ile yaptığınız alışverişlerde bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslar ile bonus üye iş yerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.
  • TEB öğrenci kredi kartı dahilinde size özel kampanyalarla ekstra bonus kazanabilirsiniz.
  • TEB ÜniversiTEB Bonus Card ile (0 850 200 0 666 numarasını arayarak), gönderim ücreti ödemeden çiçek, hediye, konser bileti, uçak bileti yollayabilirsiniz.
  • Ayrıca acil durumlarda çilingir, çekici gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bonuslarınızı kullanarak TEB seyahat hattından uçak bileti satın alabilir, araç kiralama gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda bu bonuslar ile otel rezervasyonu da yaptırılabilmektedir.

TEB ÜniversiTEB kredi kartı ile sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim kazanılabilmektedir. Söz konusu öğrenci kredi kartı ÜniversiTEB dahilinde hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim kazanabilmek için hafta içi minimum 100 TL harcama yapmak gerekmektedir. Bunlara ek olarak dönem dönem TEB tarafından öğrencilere yönelik olarak hazırlanan pek çok farklı kampanyadan ve öğrenci bonuc card ayrıcalıklarından TEB öğrenci kredi kartı sayesinde faydalanmak mümkündür.

Size uygun diğer öğrenci kredi kartlarını incelemek için “Öğrenciye kredi kartı veren bankalar” yazımıza buradan göz atabilirsiniz.